Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 47368322Vznik 4. 10. 2013Rúbanisko III 2804/7, 98403 Lučenec
V zmluvách vystupuje pod názvom „Technology Solutions Bene Slovakia s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 19. 10. 2023 | výmena ZPA PÉČKY + inštalácia akumulačných nádrží k rekuperácii v Krematóriu | MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy | 32 234,40 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 21. 2. 2023 | Rámcová zmluva o poskytovaní služby č.MAR1/2023 servis chladiarenských, klimatizačných a vzduchotechnických zariadení | MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 74 400,00 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2024 mala firma tržby 819 tis. € (o 41 % menej ako v roku 2023) a zisk 1 908 € (rok predtým zisk 22 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 819 tis. € | 1 908 € | 727 tis. € | 350 tis. € | 377 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 1,4 mil. € | 22 tis. € | 784 tis. € | 348 tis. € | 437 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 1,4 mil. € | -4 495 € | 788 tis. € | 326 tis. € | 463 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,5 mil. € | 122 tis. € | 724 tis. € | 330 tis. € | 394 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,4 mil. € | 69 tis. € | 566 tis. € | 208 tis. € | 358 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 31. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 7. 11. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
73 faktúr za 251 tis. € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 63 za 268 tis. € od 1 inštitúcie.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Hlavné mesto SR Bratislava | 73 | 251 tis. € | 10. 4. 2025 |
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 22 tis. €.
| Komu dlhuje | Dôvod | Splatné | Suma |
|---|---|---|---|
| Inšpektorát práce Banská Bystrica Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 22. 6. 2025 | 8 000,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 27. 8. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 16. 10. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 3. 9. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 27. 8. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 3. 9. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 28. 5. 2026 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 16. 10. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 3. 9. 2025 | 165,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 10. 5. 2025 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 15. 10. 2025 | 150,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 30. 1. 2026 | 150,00 € |
Zobrazujeme 12 najväčších.
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 4. 10. 2013).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Maximilián Bene | Spoločník | 5 000 € | 100 % | 14. 9. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Maximilián Bene | Spoločník | – | 4. 10. 2013 – 13. 9. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 1. 11. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 7. 11. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 47368322) uvedená ako víťaz, rok 2023. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Marianum | 1 | 62 000,00 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 6. 11. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.