Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 47607548Vznik 21. 12. 2013Opoj 145, 91932 Opoj
V zmluvách vystupuje pod názvom „M-Unit, s.r.o“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 14. 10. 2026 | Zmluva o dielo č. ZM_96_2026 | Zmluvy, Obec Madunice | 60 257,74 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 14. 5. 2026 | Dohoda o ukončení Zmluvy o dielo č. Z60/2025 zo dňa 13.11.2025 | Obec Malý Lapáš | 0 € | Suma 0 € | · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 11. 5. 2026 | Zmluva o dielo č. 14/2026 | Obec BLatné | 441 142,24 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 539 tis. € (o 99 % viac ako v roku 2024) a zisk 5 726 € (rok predtým strata 582 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 539 tis. € | 5 726 € | 1,3 mil. € | 248 tis. € | 1,1 mil. € | Úč MUJ |
| 2024 | 271 tis. € | -582 € | 1,1 mil. € | 243 tis. € | 891 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 349 tis. € | -488 € | 1,2 mil. € | 243 tis. € | 988 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 272 tis. € | -885 € | 1,2 mil. € | 244 tis. € | 917 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 390 tis. € | 521 € | 1,0 mil. € | 245 tis. € | 802 tis. € | Úč MUJ |
| 2020 | 681 tis. € | 416 € | 1,0 mil. € | 244 tis. € | 760 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 47607548) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2026 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2018, 2017, 2016.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 3 153 €.
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 21. 12. 2013).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mário Dóka | Spoločník | 5 000 € | 100 % | 23. 2. 2023 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Mário Dóka | Spoločník | 5 000 € | 21. 12. 2013 – 22. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci je 1 fyzická osoba.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.