Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)IČO 50115189Vznik 9. 2. 2016Račianska 1575/78, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 9. 2026 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-410-01697 | Fond na podporu kultury narodnostnych mensin | 4 000,00 € | Bez IČO objednávateľa | Detail · Register |
| 29. 7. 2026 | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-740-01898 | Fond na podporu umenia | 12 600,00 € | Bez IČO objednávateľa |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
| 24. 6. 2026 | Zmluva o poskytnutí dotácie | "Nadácia mesta Bratislavy" | 8 000,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 23. 4. 2026 | Zmluva o marketingovej spolupráci | Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o. | 13 000,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 4. 2026 | Zmluva o spolupráci | Slovenský filmový ústav | 1 500,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 42 tis. € (o 0 % menej ako v roku 2024).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 tis. € | – | – | 4 609 € | 13 tis. € | Úč NUJ |
| 2024 | 42 tis. € | – | – | 8 855 € | 44 tis. € | Úč NUJ |
| 2023 | 31 tis. € | – | – | 8 855 € | 52 tis. € | Úč NUJ |
| 2022 | 21 tis. € | – | – | 7 346 € | 38 tis. € | Úč NUJ |
| 2021 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Úč NUJ |
| 2020 | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | len v PDF | Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 1 záväzku z rokov 2023 so sumou pripadajúcou naň spolu 5 906 €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2023 | Creative Europe | 1 | 5 906,06 € |
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| 101099411 - EEMA - EASTERN EUROPEAN MUSIC ACADEMY Creative Europe · Action Grant · Education, Audiovisual and Culture Executive Agency · celý záväzok 122 tis. € | 2023 | 5 906,06 € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „LALA SLOVAK MUSIC EXPORT“).
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 6 poskytnutí za 77 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 77 tis. € (6×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 28. 11. 2024 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 25 000,00 € |
| 26. 8. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 25 000,00 € |
| 30. 7. 2026 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 12 600,00 € |
| 30. 11. 2024 | Fond na podporu kultúry národnostných menšín | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 5 000,00 € |
| 5. 6. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 5 000,00 € |
| 30. 9. 2026 | Fond na podporu kultúry národnostných menšín | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 4 000,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 30 žiadostí, z toho podporených 21 so sumou spolu 354 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | NEHMOTA 2026 26-740-01898 · 7.4 / Rozvoj nehmotného kultúrneho dedičstva zapísaného v zoznamoch nehmotného kultúrneho dedičstva UNESCO a Slovenskej republiky | Zmluva zverejnená | 18 000,00 € | 12 600,00 € |
| 2026 | Slovenská delegácia na MENT 2026 26-733-02499 · 7.3.3 / Hudba | Nepodporená | 3 560,00 € | 0 € |
| 2026 | Slovenská delegácia na ESNS 2026 26-733-02501 · 7.3.3 / Hudba | Nepodporená | 12 000,00 € | 0 € |
| 2025 | Liveurope v Bratislave 25-332-02213 · 3.3.2 / Výskum, publikačná a prekladateľská činnosť, vzdelávacie aktivity – hudba | Vyúčtovanie - príjemca vyzvaný na opravu | 12 800,00 € | 5 000,00 € |
| 2023 | SHARPE music festival & conference 2022 23-134-01244 · 1.3.4 / Festivaly, súťaže, koncerty – hudobné žánre populárnej kultúry | Odstúpenie od projektu | 39 150,00 € | 30 000,00 € |
| 2023 | Aktivity LALA Slovak Music Export 2023 23-135-01286 · 1.3.5 / Aktivity nezávislých hudobných organizácií | Vyúčtovanie akceptované | 39 594,00 € | 25 000,00 € |
| 2023 | Slovenská delegácia na ESNS 2023 23-136-01246 · 1.3.6 / Medzinárodné mobility a prezentácie – hudba [1. výzva] | Vyúčtovanie - oprava prijatá podateľnou | 9 900,00 € | 6 500,00 € |
| 2023 | Slovenská delegácia na MENT 2023 23-136-01292 · 1.3.6 / Medzinárodné mobility a prezentácie – hudba [1. výzva] | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 7 620,00 € | 6 500,00 € |
| 2022 | SHARPE music festival & conference 2022 22-134-01243 · 1.3.4 / Festivaly, súťaže, koncerty – hudobné žánre populárnej kultúry | Vyúčtovanie akceptované | 34 890,00 € | 30 000,00 € |
| 2022 | Aktivity LALA Slovak Music Export 2022 22-135-01236 · 1.3.5 / Aktivity nezávislých hudobných organizácií | Vyúčtovanie akceptované | 43 296,00 € | 25 000,00 € |
Zobrazujeme 10 najnovších žiadostí.
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Subjekt s týmto IČO v registri partnerov verejného sektora nie je. Zapisovať sa musia len tí, ktorí od štátu prijímajú plnenie nad zákonom stanovenú hranicu, takže to samo osebe nič neznamená.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.