Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 51026414Vznik 8. 8. 2017Uzovce 26, 08266 Uzovce
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 30. 9. 2026 | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | 21 700,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 17. 9. 2026 | Rámcová dohoda uzatvorená podľa § 83 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | Univerzitná nemocnica Bratislava |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 163 590,00 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
| 23. 7. 2026 | Rámcová kúpna zmluva č. 84/2026/NOU | Národný onkologický ústav | 47 110,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 15. 5. 2026 | Rámcová dohoda na dodanie: Nemocničná bielizeň | Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice | 41 401,80 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 13. 5. 2026 | Kúpna zmluva č. 2026/206 – košele a blúzky | Ministerstvo obrany SR | 243 896,20 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 31. 3. 2026 | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | 14 555,59 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,1 mil. € (o 11 % viac ako v roku 2024) a zisk 106 tis. € (rok predtým zisk 258 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,1 mil. € | 106 tis. € | 2,6 mil. € | 1,9 mil. € | 708 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 2,8 mil. € | 258 tis. € | 2,5 mil. € | 1,9 mil. € | 571 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 4,0 mil. € | 664 tis. € | 2,4 mil. € | 1,6 mil. € | 773 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 3,1 mil. € | 365 tis. € | 2,2 mil. € | 1,5 mil. € | 678 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,9 mil. € | 264 tis. € | 1,5 mil. € | 1,1 mil. € | 372 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 2,1 mil. € | 424 tis. € | 1,3 mil. € | 888 tis. € | 378 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 7 poskytnutí za 66 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 66 tis. € (7×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 1. 10. 2026 | Slovenská inovačná a energetická agentúra | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 21 700,00 € |
| 28. 3. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 15 159,00 € |
| 1. 4. 2026 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 14 555,59 € |
| 26. 3. 2024 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 14 127,15 € |
| 11. 3. 2026 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 23,10 € |
| 23. 4. 2026 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 19,48 € |
| 25. 3. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 19,48 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
16 faktúr za 239 tis. € v datasetoch faktúr, ktoré inštitúcie zverejňujú ako otvorené dáta. Faktúry zverejňuje len časť inštitúcií, takže to nie je úplný obraz. Objednávky (záväzky, nie platby): 24 za 301 tis. € od 4 inštitúcií.
| Inštitúcia | Faktúr | Suma | Posledná |
|---|---|---|---|
| Mesto Košice | 14 | 238 tis. € | 11. 11. 2025 |
| Hlavné mesto SR Bratislava | 2 | 1 098 € | 25. 9. 2024 |
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 8. 8. 2017).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Patrik Čech | Spoločník | 5 000 € | 100 % | 27. 10. 2021 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Jakub Čech | Spoločník | – | 8. 8. 2017 – 26. 10. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 1 fyzická osoba.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci je 1 fyzická osoba.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 51026414) uvedená ako víťaz, rok 2026. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Univerzitná nemocnica Bratislava | 2 | 133 000,00 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.