Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 52672000Vznik 21. 11. 2019Bratislavská cesta 4303, 945 01 Komárno
V zmluvách vystupuje pod názvom „NN-Bau Slovensko s.r.o., Bratislavská cesta 4303, Komárno“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2024. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. 7. 2024 | Prístavba triedy a zázemia MŠ Rumanová | Obec Rumanová, Rumanová č,1, 95137 | 318 079,27 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,9 mil. € (o 101 % viac ako v roku 2024) a stratu 2 967 € (rok predtým zisk 15 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,9 mil. € | -2 967 € | 984 tis. € | 80 tis. € | 904 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 1,9 mil. € | 15 tis. € | 770 tis. € | 83 tis. € | 687 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 2,4 mil. € | 47 tis. € | 591 tis. € | 38 tis. € | 553 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 2,2 mil. € | 10 tis. € | 351 tis. € | 21 tis. € | 330 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,9 mil. € | 63 tis. € | 427 tis. € | 89 tis. € | 337 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 362 tis. € | 21 tis. € | 58 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 150 €.
| Komu dlhuje | Dôvod | Splatné | Suma |
|---|---|---|---|
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 18. 9. 2026 | 50,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 28. 8. 2026 | 50,00 € |
| Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Ministerstvo vnútra SR | zo správneho konania alebo obdobného konania | 30. 6. 2026 | 50,00 € |
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Toto IČO má v registri viac zápisov partnera (aj staršie, vymazané): vložka 41317.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 21. 11. 2019).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Oleg Kuzla | Spoločník | 2 500 € | 50 % | 22. 5. 2026 |
| DIKUSARA s. r. o. IČO 55062270 | Spoločník | 2 500 € | 50 % | 15. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 2 z 2 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 2 fyzické osoby.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 52672000) uvedená ako víťaz, rok 2024. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
| Obstarávateľ | Zadania | Konečná hodnota spolu |
|---|---|---|
| Obec Rumanová, Rumanová č,1, 95137 | 1 | 318 079,27 € |
Pri víťazstve v skupine dodávateľov je pri každom členovi celá hodnota zadania. Do súčtu nevstupujú čiastkové plnenia rámcových dohôd ani zadania, pri ktorých sa predpokladaná a konečná hodnota líšia viac ako 100-násobne. Zobraziť zoznam zadaní →
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.