Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 35828889Vznik 11. 1. 2002Dlhá 38, 900 31 Stupava
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Ukazujeme ho, lebo je cez spoločných ľudí prepojený so subjektmi, ktoré zmluvy majú, alebo dostal dotáciu či pomoc z verejných zdrojov.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| NOOKOM EZHZ IČO 46820841 · Európske zoskupenie hospodárskych záujmov · Člen EZHZ | – | – | 28. 10. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 94 záväzkoch z rokov 2008–2025 so sumou pripadajúcou naň spolu 8,1 mil. €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2025 | Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) | 1 | 338 800,00 € |
| Pre-Accession Assistance (IPA III) | 1 | 310 160,00 € | |
| DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions | 9 | 298 622,00 € | |
| 11th European Development Fund (EDF) | 1 | 91 650,00 € | |
| 2024 | Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) | 11 | 506 250,00 € |
| 2023 | 10th European Development Fund (EDF) | 1 | 0,00 € |
| European Instrument for International Nuclear Safety Cooperation (INSC) | 1 | 0,00 € | |
| 11th European Development Fund (EDF) | 4 | 0,00 € | |
| Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) | 14 | 0,00 € | |
| Pre-Accession Assistance (IPA III) | 2 | 0,00 € | |
| Actions financed under the prerogatives of the Commission and specific competences conferred to the Commission | 1 | 0,00 € |
Zobrazujeme 24 najnovších riadkov z 28.
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| The EU Perspective in Kosovo Transition and institution-building assistance to potential candidate countries · ELARG - Directorate-General for Enlargement · koordinátor | 2010 | 2 780 000,00 € |
| The EU Perspective in Kosovo Transition and institution-building assistance to potential candidate countries · ELARG - Directorate-General for Enlargement · koordinátor | 2012 | 2 735 308,00 € |
| Support to Kosovo Media Institute (Phase II) Transition and institution-building assistance to potential candidate countries · ELARG - Directorate-General for Enlargement · koordinátor | 2009 | 787 859,00 € |
| EU SUPPORT TO FMCIDE FOR STUDIES IN SUPPORT OF THE 90,000KM FIBRE OPTIC NETWORK & IMPROVED DIGITAL LITERACY IN NIGERIA Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) · Advisory: non-IT · Directorate-General for International Partnerships · koordinátor · celý záväzok vedený pri koordinátorovi | 2024 | 506 250,00 € |
| VINCULACIÓN DEL CATASTRO RURAL Y MINERO A LA BASE GRÁFICA REGISTRAL DE LA SUNARP Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) · IT: Operational Support & Maintenance · Directorate-General for International Partnerships · koordinátor | 2025 | 338 800,00 € |
| DEVELOPMENT OF LABORATORY INFORMATION MANAGEMENT SYSTEM LIMS Pre-Accession Assistance (IPA III) · IT: Operational Support & Maintenance · Directorate-General for Enlargement and the Eastern Neighbourhood · koordinátor | 2025 | 310 160,00 € |
| SL NO.6 - APPROVAL OF THE USE OF 420 OUT OF INCIDENTAL EXPENDITURES FOR THE PR/MEDIA RELATIONS AND APPROVAL OF SHORT TERM SENIOR EXPERT MRS. MIMOZA KUSARI & MRS. ULPIANA NEZIRI. Completion of CARDS assistance · ELARG - Directorate-General for Enlargement · koordinátor | 2008 | 201 476,00 € |
| REALISATION DES ETUDES DE FAISABILITES (APS, APD, EIES ET PARC) ET DU DOSSIER DAPPEL DOFFRES (DAO) DES TRAVAUX DU PROJET DE MODERNISATION D'EXTENSION ET DE DENSIFICATION DU RESEAU ELECTRIQUE DA... |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „CONSULTING & MANAGEMENT SROM“, „CONSULTING & MANAGEMENT, SRO“, „CONSULTING & MANAGEMENT SRO M“).
| 2022 | Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) | 10 | 0,00 € |
| Horizon Europe | 2 | 0,00 € |
| Pre-Accession Assistance (IPA III) | 2 | 0,00 € |
| Overseas Countries and Territories (OCT) (including Greenland) | 1 | 0,00 € |
| Support to the Turkish-Cypriot Community | 1 | 0,00 € |
| 11th European Development Fund (EDF) | 4 | 0,00 € |
| 2021 | Pre-Accession Assistance (IPA III) | 2 | 0,00 € |
| 11th European Development Fund (EDF) | 7 | 0,00 € |
| Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument - Global Europe ( NDICI - Global Europe ) | 7 | 0,00 € |
| 2020 | Cooperation with Asian developing countries | 1 | 0,00 € |
| 11th European Development Fund (EDF) | 1 | 0,00 € |
| Food aid and support operations | 3 | 0,00 € |
| European Development Fund | 3 | 0,00 € |
| 2025 |
| 91 650,00 € |
| EVENT MANAGEMENT SERVICES - INSPECTIONS DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · Events, Conferences, External Meetings · European Labour Authority | 2025 | 68 189,00 € |
| EVENT MANAGEMENT SERVICES - INSPECTIONS DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · Events, Conferences, External Meetings · European Labour Authority | 2025 | 63 563,00 € |
| EVENT MANAGEMENT SERVICES DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · Events, Conferences, External Meetings · European Labour Authority · koordinátor | 2025 | 30 824,00 € |
| EVENT MANAGEMENT SERVICES - INSPECTIONS DA/JU/EUI - Decentralised Agencies, Joint Undertakings, EU institutions · Events, Conferences, External Meetings · European Labour Authority | 2025 | 28 930,00 € |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 7 500 € (zapísané od 28. 11. 2020).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Michel Doumont | Spoločník | 6 750 € | 90 % | 17. 3. 2022 |
| Michel-Yves Doumont | Spoločník | 750 € | 10 % | 17. 3. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Michel Doumont | Spoločník | 6 375 € | 15. 1. 2008 – 16. 3. 2022 |
| Michel-Yves Doumont | Spoločník | 1 125 € | 28. 11. 2020 – 16. 3. 2022 |
| Christian Marie Eugene Emile Linck | Spoločník | 3 220 € | 7. 9. 2004 – 12. 8. 2009 |
| Michel Doumont | Spoločník | – | 28. 6. 2007 – 14. 1. 2008 |
| Michel Doumont | Spoločník | 97 000 SKK | 7. 9. 2004 – 27. 6. 2007 |
| Miriam Očenášová | Spoločník | 31 000 SKK | 7. 9. 2004 – 27. 6. 2007 |
| Christian Marie Eugene Emile Linck | Spoločník | 149 000 SKK | 13. 9. 2002 – 6. 9. 2004 |
| Miriam Očenášová | Spoločník | 76 000 SKK | 13. 9. 2002 – 6. 9. 2004 |
| Miriam Očenášová | Spoločník | 180 000 SKK | 11. 1. 2002 – 12. 9. 2002 |
| Miroslav Bartošovič | Spoločník | 45 000 SKK | 11. 1. 2002 – 12. 9. 2002 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
1 zadanie (časti zákaziek) v 1 oznámení z rokov 2007; 1 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Oznámenie 236800-2007 TED 236800-2007 · časť 200501746403-0301-0001 · služby · verejná súťaž · 1 ponuka | Ministerstvo financií SR, Centrálna finančná a kontraktačná jednotka | 8. 10. 2007 | 258 000,00 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Subjekt nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora, konečného užívateľa výhod z neho preto neuvádzame.
Firma je priamo spoločníkom alebo zakladateľom v 1 subjekte, spolu s ďalšími úrovňami v 1 firme so slovenským IČO. Táto firma a firmy pod ňou s podielom nad 50 % alebo neuvedeným (2 firmy): 0 zmlúv v CRZ ako dodávateľ.
Celý strom vlastníctva a podielov →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.