Rozpočtová organizáciaIČO 00160687Rezort Subjekty verejnej správyVznik 28. 5. 1949Zánik 31. 8. 2025Haličská cesta 9, Lučenec
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. 9. 2025 | Zmluva o nájme nebytových priestorov | DRUMAS PLUS s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 1. 9. 2025 | Zmluva o nájme nebytových priestorov | Veronika Gembická | 0 € | Suma 0 € | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 26. 8. 2025 | Zmluva o dielo | COSTRUO spol. s. r. o. | 399 562,65 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 25. 8. 2025 | ZMLUVA O DIELO | COSTRUO spol. s. r. o. | 399 562,65 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 13. 8. 2025 | Zmluva č. 2025_KGR_POP3SŠ_PKBB_094 o vzájomnej spolupráci pri implementácii projektových aktivít | Národný inštitút vzdelávania a mládeže | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 17. 6. 2025 | Darovacia zmluva DZ/04/2025 | Mgr. art. Lukáš Pelč, ArtD. | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 21. 5. 2025 | Darovacia zmluva DZ/03/2025 | SRRZ - RZ pri Gymnázium B. S. - Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 5. 2025 | Darovacia zmluva DZ/02/2025 | Autoškola Gonda L + L, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 5. 2025 | Darovacia zmluva | Mgr. Edita Strmeňová | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 7. 5. 2025 | DodatokZmluva o spolupráci a o spracúvaní osobných údajov | TransData s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 9. 4. 2025 | Zmluva o spracúvaní osobných údajov | exe, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 2. 2025 | Zmluva o poskytovaní finančných prostriedkov na tehotenské štipendiá | Centrum vedecko-technických informácií SR | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 1. 2025 | Zmluva o vzájomnej spolupráci | Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 1,1 mil. € (rok predtým 1,5 mil. €), z toho osobné náklady 937 tis. € a transfery iným subjektom 4 561 €. Majetok v účtovnej hodnote 0 €, z toho pozemky 0 € a stavby 0 €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| 2024 | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | – | 468 tis. € | 62 tis. € | 323 tis. € | 453 tis. € |
| 2023 | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | – | 484 tis. € | 62 tis. € | 345 tis. € | 467 tis. € |
| 2022 | 1,4 mil. € | 1,4 mil. € | – | 481 tis. € | 62 tis. € | 368 tis. € | 466 tis. € |
| 2021 | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | – | 506 tis. € | 62 tis. € | 390 tis. € | 490 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 3 574 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 1 692 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - edukačné publikácie pre cudzie jazyky* 07R01-20-M01-01595 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie k prostriedkom mechanizmu na edukačnépublikácie pre cudzie jazyky | – | 1 882,00 € | – |
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100010062 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 1 692,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav ku koncu obdobia 8/2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 0 €, z toho pozemky 0 €, stavby 0 €. Záväzky spolu 0 €. V roku 2020 bol dlhodobý hmotný majetok 416 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | súvaha |
| 2024 | 460 tis. € | 62 tis. € | 323 tis. € | 75 tis. € | – | 460 tis. € | 453 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 476 tis. € | 62 tis. € | 345 tis. € | 69 tis. € | – | 476 tis. € | 467 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 473 tis. € | 62 tis. € | 368 tis. € | 43 tis. € | – | 473 tis. € | 466 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 495 tis. € | 62 tis. € | 390 tis. € | 43 tis. € | – | 495 tis. € | 490 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 416 tis. € | 62 tis. € | 311 tis. € | 43 tis. € | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 416 tis. € |
| 408 tis. € |
| – |
| súvaha 2021 (minulé obdobie) |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Banskobystrický samosprávny kraj IČO 37828100 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.