Rozpočtová organizáciaIČO 00160709Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 1969Zánik 31. 8. 2025Školská 21, Veľký Krtíš
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2025 | Zmluva o nájme nebytových priestorov | WINNIE s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 8. 2025 | Zmluva o nájme nebytových priestorov | Kvetoslava Uhliarová | 0 € | Suma 0 € | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 21. 8. 2025 | Zmluva o dielo | NATUL s. r. o. | 139 417,97 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 18. 8. 2025 | Zmluva na výkon stavebného dozoru | Ing. Igor Kokavec - K.ING | 615,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | AG FOODS SK s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | Tatranská mliekareň a. s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 17. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | KIPA, s. r. o. | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 14. 1. 2025 | Zmluva o poskytovaní bezpečnostných služieb | JABLOTRON SECURITY Slovakia s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 10. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | Ladislav Nagy - NAZEL | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 8. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | DRUMAS AGRO s. r. o., r.s.p. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 7. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 7. 1. 2025 | Rámcová kúpna zmluva | Ján Machovič - EDEN | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 735 tis. € (rok predtým 1,1 mil. €), z toho osobné náklady 590 tis. € a transfery iným subjektom 20 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote –.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 735 tis. € | 734 tis. € | -1 052 € | – | – | – | – |
| 2024 | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 1 354 € | 534 tis. € | 36 tis. € | 453 tis. € | 157 tis. € |
| 2023 | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 1 029 € | 557 tis. € | 36 tis. € | 106 tis. € | 166 tis. € |
| 2022 | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | -3 396 € | 583 tis. € | 36 tis. € | 129 tis. € | 192 tis. € |
| 2021 | 904 tis. € | 905 tis. € | 1 665 € | 607 tis. € | 36 tis. € | 153 tis. € | 217 tis. € |
| 2020 | 813 tis. € | 813 tis. € | 400 € | 622 tis. € | 36 tis. € | 176 tis. € | 228 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 2 622 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 1 034 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - edukačné publikácie pre cudzie jazyky* 07R01-20-M01-01657 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie k prostriedkom mechanizmu na edukačnépublikácie pre cudzie jazyky | – | 1 588,00 € | – |
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100010774 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 1 034,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 142 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Gramotnejšie gymnázium 312011V632 · zmluva účinná od 11. 7. 2020 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 142 100,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2025. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2024 (stav k 31. 12. 2024) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 513 tis. €, z toho pozemky 36 tis. €, stavby 453 tis. €, nedokončené investície 9 660 €. Záväzky spolu 157 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 623 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 513 tis. € | 36 tis. € | 453 tis. € | 9 660 € | – | 513 tis. € | 157 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 542 tis. € | 36 tis. € | 106 tis. € | 389 tis. € | – | 542 tis. € | 166 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 566 tis. € | 36 tis. € | 129 tis. € | 386 tis. € | – | 566 tis. € | 192 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 593 tis. € | 36 tis. € | 153 tis. € | 386 tis. € | – | 593 tis. € | 217 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 610 tis. € | 36 tis. € | 176 tis. € | 386 tis. € | – | 610 tis. € | 228 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 623 tis. € | 36 tis. € | 200 tis. € | 386 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2024, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| – |
| 623 tis. € |
| 240 tis. € |
| – |
| súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Banskobystrický samosprávny kraj IČO 37828100 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.