Rozpočtová organizáciaIČO 00166375Rezort Národný inšpektorát práceVznik 1. 1. 1974Partizánska cesta 276/98, 97433 Banská Bystrica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Obdobie zoznamu: júl 2026, podľa dátumu zverejnenia v registri. Čísla v prehľade vyššie sú za rok 2026. Zobraziť celý rok 2026
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 31. 7. 2026 | Rámcová dohoda | Up Déjeuner, s. r. o. | 39 791,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 30. 7. 2026 | Zmluva o nájme a poskytovaní služieb |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konica Minolta Slovakia, spol. s. r. o. |
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 3,1 mil. € (rok predtým 3,2 mil. €), z toho osobné náklady 1,8 mil. € a transfery iným subjektom 570 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 1,0 mil. €, z toho pozemky 93 tis. € a stavby 247 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,1 mil. € | 3,1 mil. € | 12 tis. € | 1,0 mil. € | 93 tis. € | 247 tis. € | 1,0 mil. € |
| 2024 | 3,2 mil. € | 3,2 mil. € | 4 278 € | 1,1 mil. € | 86 tis. € | 258 tis. € | 1,1 mil. € |
| 2023 | 2,9 mil. € | 2,9 mil. € | 8 073 € | 906 tis. € | 86 tis. € | 277 tis. € | 889 tis. € |
| 2022 | 2,6 mil. € | 2,6 mil. € | -1 355 € | 995 tis. € | 86 tis. € | 297 tis. € | 986 tis. € |
| 2021 | 2,3 mil. € | 2,3 mil. € | -30 tis. € | 932 tis. € | 86 tis. € | 316 tis. € | 921 tis. € |
| 2020 | 2,7 mil. € | 2,7 mil. € | 17 tis. € | 1,1 mil. € | 86 tis. € | 336 tis. € | 1,1 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Schválený a upravený rozpočet a skutočnosť podľa portálu rozpocet.sk (Ministerstvo financií SR). Upravený rozpočet zahŕňa rozpočtové opatrenia počas roka; čerpanie je skutočnosť voči upravenému rozpočtu.
| Rok | Výdavky schválené | upravené | skutočnosť | čerpanie | Príjmy skutočnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – |
| 2025 | 1,8 mil. € | 2,2 mil. € | 2,2 mil. € | 98 % | 594 tis. € |
| 2024 | 1,8 mil. € | 2,1 mil. € | 2,1 mil. € | 100 % | 548 tis. € |
| 2023 | 1,5 mil. € | 1,9 mil. € | 1,9 mil. € | 100 % | 461 tis. € |
| 2022 | 1,5 mil. € | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | 100 % | 415 tis. € |
| 2021 | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | 100 % | 369 tis. € |
| 2020 | 1,6 mil. € | 1,7 mil. € | 1,7 mil. € | 100 % | 464 tis. € |
| 2019 | 1,3 mil. € | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | 100 % | 534 tis. € |
| 2018 | 1,3 mil. € | 1,4 mil. € | 1,4 mil. € | 100 % | 456 tis. € |
| 2017 | 1,2 mil. € | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | 100 % | 655 tis. € |
| 2016 | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 100 % | 475 tis. € |
| 2015 | 1,0 mil. € | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 100 % | 443 tis. € |
Zdroj: rozpocet.sk, Ministerstvo financií SR (údaje z Rozpočtového informačného systému a výkazníctva Štátnej pokladnice). Portál nemá zdokumentované otvorené API; údaje preberáme z rovnakých adries, z ktorých ich načítava jeho stránka. Všetky kapitoly
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Kontrolné akcie Najvyššieho kontrolného úradu SR, v ktorých bol tento subjekt kontrolovaný (1 kontrola od roku 2007). Zistenia sú v správach a protokoloch NKÚ; kontrola sama osebe neznamená porušenie.
| Kontrola | Kontrolované obdobie | Priebeh | Dokumenty |
|---|---|---|---|
| Hospodárenie v NIP a IP KA-029/2026/1090 · Získať primerané uistenie, že rozpočtové organizácie štátu postupujú pri hospodárení s verejnými prostriedkami a pri nakladaní s majetkom a pohľadávkami v súlade so VZPP.… | 2023-2025 | Realizovaná | – |
Zdroj: otvorené dáta Najvyššieho kontrolného úradu SR (zoznam kontrol a výsledkov kontrol, štvrťročná snímka). Dokumenty sú na webe NKÚ.
Funkcionári, ktorí tento subjekt uvádzajú vo svojom oznámení (funkcia v orgáne, podnikanie, verejná funkcia), a zápisy, pri ktorých register partnerov verejného sektora uvádza verejného funkcionára. Byť v orgáne firmy nie je porušenie zákona.
| Funkcionár | Verejná funkcia podľa oznámenia | Vzťah k subjektu |
|---|---|---|
| Dušan Gonda | štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby (INŠPEKTORÁT PRÁCE BANSKÁ BYSTRICA ) | Štatutárny orgán alebo člen štatutárneho orgánu a člen riadiaceho orgánu právnickej osoby · uvádza v oznámení |
Názov subjektu z oznámenia priraďujeme k IČO, len keď mu zodpovedá práve jeden subjekt; zápis v registri partnerov k funkcionárovi, len keď je medzi funkcionármi jediný s takým menom. Ako to počítame
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 502 tis. €, z toho pozemky 93 tis. €, stavby 247 tis. €, nedokončené investície 7 852 €. Záväzky spolu 1,0 mil. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 543 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 502 tis. € | 93 tis. € | 247 tis. € | 7 852 € | – | 502 tis. € | 1,0 mil. € | – | súvaha |
| 2024 | 467 tis. € | 86 tis. € | 258 tis. € | 7 852 € | – | 467 tis. € | 1,1 mil. € | – | súvaha |
| 2023 | 444 tis. € | 86 tis. € | 277 tis. € | 7 852 € | – | 444 tis. € | 889 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 466 tis. € | 86 tis. € | 297 tis. € | 7 852 € | – | 466 tis. € | 986 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 480 tis. € | 86 tis. € | 316 tis. € | 7 852 € | – | 480 tis. € | 921 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 522 tis. € | 86 tis. € | 336 tis. € | 7 852 € | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 522 tis. € |
| 1,1 mil. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 543 tis. € | 86 tis. € | 355 tis. € | 7 852 € | – | 543 tis. € | 1,1 mil. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Rozhodnutia, v ktorých stojí proti subjektu (žalobca proti žalovanému, oprávnený proti povinnému a pod.) právnická osoba mimo verejnej správy podľa sektora ESA 2010 v Registri právnických osôb. Rozpoznáme ich len vtedy, keď je IČO protistrany v tom istom úryvku textu.
| Vydané | Súd a spisová značka | Rozhodnutie | Rola subjektu | Ďalšie právnické osoby |
|---|---|---|---|---|
| 27. 11. 2025 | Správny súd v Banskej Bystrici sp. zn. 4S/23/2023 | Uznesenie správne súdnictvo Iná povaha rozhodnutia | žalovaný | D&J Design s.r.o. (žalobca) |
| 21. 1. 2023 | Okresný súd Malacky sp. zn. 29CbVO/3/2018 | Uznesenie obchodný spor Prvostupňové nenapadnuté opravnými prostriedkami | žalovaný | Inšpektorát práce Bratislava (žalovaný), Inšpektorát práce Košice (žalovaný), Národný inšpektorát práce (žalovaný), Inšpektorát práce Nitra (žalovaný), Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím (žalovaný), Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR (žalovaný), Rehabilitačné stredisko pre zrakovo postihnutých občanov v Levoči (žalovaný), Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice (žalovaný), Sociálna poisťovňa, ústredie (žalovaný), Centrum pre medzinárodnoprávnu ochranu detí a mládeže |
Tento subjekt sme vo vyhľadávaní ešte priamo nehľadali; rozhodnutia vyššie sú z hľadania iných subjektov, pri ktorých je uvedený. Stranou je v 2 z nich (žalovaný 2). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, stiahnuté 7. 11. 2026, index rozhodnutí k 7. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 7. 11. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Zmluvy tohto úradu za rok 2026 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Prijaté faktúry, ktoré inštitúcia zverejňuje ako otvorené dáta: 643 faktúr za 412 tis. € (doručené 3. 1. 2025 – 5. 10. 2026). Na rozdiel od zmlúv ukazujú skutočne fakturované sumy. Zverejnené obdobie závisí od inštitúcie a nemusí byť úplné.
| Doručená | Dodávateľ | Predmet | Suma |
|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Innovatrics, s.r.o. | Innovatrics - servisný a udrž.poplatok | 200,00 € |
| 1. 10. 2026 | Slovak Telekom, a.s. | Slovak Telekom - internet 8/2026 | 18,28 € |
| 1. 10. 2026 | Stredoslovenská energetika, a.s. | SSE - el.energia 9/2026 | 601,00 € |
| 1. 10. 2026 | Energie2, a.s. | Energie2 - plyn 10/2026 | 915,00 € |
| 1. 10. 2026 | Jablotron Slovakia, s.r.o. | JABLOTRON - služby bezp.centra 1.10.-31.12.2026 | 18,41 € |
| 30. 9. 2026 | SLOVNAFT, a.s. | Slovnaft - PHM 09/2026 | 1 245,25 € |
| 28. 9. 2026 | GGT a.s. | GGT - kalendár stolový, 70 ks | 86,06 € |
| 28. 9. 2026 | KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group | Komun.poisť.- HP AA480VJ/9.12.26-8.12.27 | 586,98 € |
| 28. 9. 2026 | KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group | Komun.poisť.- HP AA557VP/9.12.26-8.12.27 | 676,67 € |
| 24. 9. 2026 | Orange Slovensko, a.s. | ORANGE - telekom. služby | 532,48 € |
| 22. 9. 2026 | Konica Minolta Slovakia spol. s r.o. | KONICA - nájom zariad. 9/2026 | 121,78 € |
| 22. 9. 2026 | Slovenská konsolidačná, a.s. |
Zdroj: otvorené dáta inštitúcie (Národný katalóg otvorených dát alebo portál mesta), . Dodávateľov bez IČO (fyzické osoby alebo neuvedení) uvádzame bez mena a predmetu. Ako to spracúvame
| Vystavená | Dodávateľ | Predmet | Suma |
|---|---|---|---|
| 3. 11. 2026 | Ing. Miroslav Čamaj s.r.o. | Kontrola komína na budove IPBB | 90,00 € |
| Sl.Kons.- odmena 20 %/Ko-pra |
| 24,60 € |
| 18. 9. 2026 | Slovenská konsolidačná, a.s. | Sl.Kons.- odmena 20 % /Pačaj M. | 2,46 € |
| 17. 9. 2026 | dodávateľ bez IČO (fyzická osoba alebo neuvedený) | – | 190,77 € |
| 14. 9. 2026 | Slovenská pošta, a. s. | Sl.pošta - pošt.služby 8/2026 | 104,40 € |
| 29. 10. 2026 | BALGAS s.r.o. | Servis a údržba plynových kotlov | 1 268,13 € |
| 29. 10. 2026 | dodávateľ bez IČO (fyzická osoba alebo neuvedený) | – | 516,60 € |
| 29. 10. 2026 | MIKONA s.r.o. | Pneumatiky + disky na SMV AA514PA | 708,85 € |
| 22. 10. 2026 | PORTAS, spol. s r.o. | Servis.prehl.Hyundai TUCSON (AA917JP) | 471,26 € |
| 22. 10. 2026 | LIBEX, s.r.o. | Med 250g-APIMEL | 97,68 € |
| 19. 10. 2026 | dodávateľ bez IČO (fyzická osoba alebo neuvedený) | – | 326,44 € |
| 19. 10. 2026 | FinStat, s. r. o. | Predĺženie licencie | 430,50 € |
| 19. 10. 2026 | dodávateľ bez IČO (fyzická osoba alebo neuvedený) | – | 361,00 € |
| 16. 10. 2026 | dodávateľ bez IČO (fyzická osoba alebo neuvedený) | – | 158,65 € |
Zdroj: otvorené dáta inštitúcie, . Dodávateľov bez IČO (fyzické osoby alebo neuvedení) uvádzame bez mena a predmetu. Ako to spracúvame