Rozpočtová organizáciaIČO 00893161Rezort Ministerstvo dopravy a výstavby SRVznik 1. 9. 1969Zánik 31. 8. 2024Rybničná 59, Bratislava - mestská časť Vajnory
V zmluvách vystupuje pod názvom „Stredná odborná škola elektrotechnická“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2023 | DodatokDodatok č.1 k NZ 2/SOUE/2007 | O2 Networks, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2024 mal náklady 931 tis. € (rok predtým 1,2 mil. €), z toho osobné náklady 637 tis. € a transfery iným subjektom 135 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 11 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 931 tis. € | 1,0 mil. € | 80 tis. € | 11 tis. € | – | – | 11 tis. € |
| 2023 | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 2 683 € | 5,1 mil. € | 4,7 mil. € | 351 tis. € | 5,2 mil. € |
| 2022 | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 1 007 € | 5,1 mil. € | 4,7 mil. € | 391 tis. € | 5,2 mil. € |
| 2021 | 1,0 mil. € | 972 tis. € | -39 tis. € | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | 432 tis. € | 5,3 mil. € |
| 2020 | 952 tis. € | 952 tis. € | -270 € | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | 473 tis. € | 5,3 mil. € |
| 2019 | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | -21 tis. € | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | 517 tis. € | 5,3 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 517 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 517 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100000591 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 517,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2024 (stav ku koncu obdobia 8/2024) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote –. Záväzky spolu 11 tis. €. V roku 2018 bol dlhodobý hmotný majetok 5,2 mil. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | – | – | – | – | – | 11 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 5,0 mil. € | 4,7 mil. € | 351 tis. € | – | – | 5,0 mil. € | 5,2 mil. € | – | súvaha |
| 2022 | 5,1 mil. € | 4,7 mil. € | 391 tis. € | – | – | 5,1 mil. € | 5,2 mil. € | – | súvaha |
| 2021 | 5,1 mil. € | 4,7 mil. € | 432 tis. € | 4 699 € | – | 5,1 mil. € | 5,3 mil. € | – | súvaha |
| 2020 | 5,1 mil. € | 4,7 mil. € | 473 tis. € | – | – | 5,1 mil. € | 5,3 mil. € | – | súvaha |
| 2019 | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | 517 tis. € | – | – | 5,2 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2024, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 5,3 mil. € |
| – |
| súvaha |
| 2018 | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | 563 tis. € | 4 900 € | – | 5,2 mil. € | 5,3 mil. € | – | súvaha 2019 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Bratislavský samosprávny kraj IČO 36063606 | Zriaďovateľ | – | – | 15. 12. 2003 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2023 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.