IČO 17054249Rezort Subjekty verejnej správy
Register právnických osôb pri tomto IČO nevedie žiadny záznam. Býva to pri zahraničných subjektoch alebo pri IČO, ktoré je v zmluve zapísané inak ako v registri.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 27. 6. 2025 | Kolektívna zmluva na rok 2025 | Základná organizácia Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku pri Strednej odbornej škole potravinárskej, Krušovská 2091, Topoľčany | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 15. 1. 2025 | Príloha č. 3 k Zmluve o nájme služobného bytu | Stredná odborná škola potravinárska, Krušovská 2091, 95501 Topoľčany |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 726 tis. € (rok predtým 936 tis. €), z toho osobné náklady 550 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 1,2 mil. €, z toho pozemky 95 tis. € a stavby 1,1 mil. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 726 tis. € | 676 tis. € | -50 tis. € | 1,2 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € |
| 2024 | 936 tis. € | 921 tis. € | -16 tis. € | 1,4 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € |
| 2023 | 757 tis. € | 789 tis. € | 32 tis. € | 1,3 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € |
| 2022 | 700 tis. € | 672 tis. € | -28 tis. € | 990 tis. € | 95 tis. € | 788 tis. € | 892 tis. € |
| 2021 | 737 tis. € | 749 tis. € | 12 tis. € | 865 tis. € | 95 tis. € | 626 tis. € | 739 tis. € |
| 2020 | 644 tis. € | 643 tis. € | -147 € | 841 tis. € | 95 tis. € | 642 tis. € | 727 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 705 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100006278 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 705,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 980 €: pomoc počas pandémie COVID-19 980 € (2×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 22. 4. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 700,00 € |
| 14. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 280,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Register právnických osôb pri tomto IČO nevedie žiadny záznam (pýtali sme sa 25. 10. 2026), preto tu štatutára neuvádzame.
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav ku koncu obdobia 8/2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 1,2 mil. €, z toho pozemky 95 tis. €, stavby 1,1 mil. €. Záväzky spolu 1,1 mil. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 591 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | – | – | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | – | súvaha |
| 2024 | 1,2 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | – | – | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | – | súvaha |
| 2023 | 1,2 mil. € | 95 tis. € | 1,1 mil. € | – | – | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | – | súvaha |
| 2022 | 889 tis. € | 95 tis. € | 788 tis. € | – | – | 889 tis. € | 892 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 730 tis. € | 95 tis. € | 626 tis. € | – | – | 730 tis. € | 739 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 748 tis. € | 95 tis. € | 642 tis. € | – | – | 748 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 727 tis. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 591 tis. € | 95 tis. € | 482 tis. € | – | – | 591 tis. € | 566 tis. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.