Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 30999201Rezort Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRVznik 28. 11. 1991Súvoz 12, 91101 Trenčín
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2021. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 24. 3. 2021 | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Účasť v 1 projekte Horizontu Európa s príspevkom EÚ pre subjekt spolu 0 €. Tieto granty sú zahrnuté aj v záväzkoch FTS vyššie (podľa roku záväzku), preto sa obe sumy nesčítavajú.
| Projekt | Rola | Trvanie | Príspevok EÚ |
|---|---|---|---|
| GlaCerHub – Glass-ceramic innovation ecosystem for implementation of new research directions in applications Horizont Európa · projekt 101087154 · HORIZON-CSA | pridružený partner | 1. 6. 2023 – 31. 5. 2027 | – |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „AGC Trencin, s. r. o.“); 1 záznam bez IČ DPH sme priradili podľa zhody názvu a obce s Registrom právnických osôb.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 1 poskytnutie za 88 tis. €: pomoc počas pandémie COVID-19 88 tis. € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 25. 3. 2021 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.56986 (2020/N) | 87 746,36 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 12,0 mil. € (o 10 % viac ako v roku 2024) a zisk 63 tis. € (rok predtým zisk 65 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,0 mil. € | 63 tis. € | 8,7 mil. € | 7,5 mil. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 10,9 mil. € | 65 tis. € | 8,6 mil. € | 7,4 mil. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 12,9 mil. € | 200 tis. € | 8,5 mil. € | 7,4 mil. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 16,9 mil. € | 615 tis. € | 8,8 mil. € | 7,2 mil. € | 1,6 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 12,3 mil. € | 250 tis. € | 9,2 mil. € | 6,6 mil. € | 2,6 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 11,8 mil. € | 1,5 mil. € | 8,8 mil. € | 6,3 mil. € | 2,4 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 4. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 799 311 € (zapísané od 1. 1. 2012).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 6 799 311 € | 100 % | 21. 4. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 13. 10. 2007 – 20. 4. 2022 |
| Glaverbel Czech a.s., člen skupiny Glaverbel bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 3. 4. 2007 – 12. 10. 2007 |
| Glaverbel Czech a.s., člen skupiny Glaverbel bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 122 283 000 SKK | 30. 9. 2003 – 2. 4. 2007 |
| Ing. Jarmila Dočárová | Spoločník | 130 000 SKK | 24. 11. 1999 – 2. 4. 2007 |
| Glaverbel Czech a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 122 283 000 SKK | 2. 6. 2000 – 29. 9. 2003 |
| Glaverbel Czech a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 101 881 000 SKK | 24. 11. 1999 – 1. 6. 2000 |
| GLAVUNION, a. s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 101 751 000 SKK | 8. 1. 1999 – 23. 11. 1999 |
| Ing. Jarmila Dočárová | Spoločník | 130 000 SKK | 8. 1. 1999 – 23. 11. 1999 |
| Ing. Milan Košecký | Spoločník | 130 000 SKK | 8. 1. 1999 – 23. 11. 1999 |
| GLAVUNION, a. s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 31 051 000 SKK | 11. 2. 1998 – 7. 1. 1999 |
| Ing. Jarmila Dočárová | Spoločník | 30 000 SKK | 23. 11. 1998 – 7. 1. 1999 |
| Ing. Milan Košecký | Spoločník | 30 000 SKK | 23. 11. 1998 – 7. 1. 1999 |
| Ing. Milan Košecký | Spoločník | 29 000 SKK | 12. 3. 1993 – 22. 11. 1998 |
| Ing. Jarmila Dočárová | Spoločník | 20 000 SKK | 12. 3. 1993 – 22. 11. 1998 |
| GLAVUNION, a. s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 51 000 SKK | 28. 11. 1991 – 10. 2. 1998 |
| Ing. Milan Košecký | Spoločník | 49 000 SKK | 28. 11. 1991 – 11. 3. 1993 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2021 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.