Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 31327257Rezort Slovenská technická univerzita v BratislaveVznik 2. 7. 1992Staviteľská 1, 83104 Bratislava
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2015. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 8. 7. 2015 | Nájomná zmluva č. 45/2015 R - STU - nájom nebytových priestorov na SVF CL STU,Trnávka | Slovenská technická univerzita v Bratislave | 3 814,30 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Granty a zákazky, ktoré Európska komisia a jej výkonné agentúry zadávajú priamo, bez slovenských riadiacich orgánov (výskum, Erasmus+, LIFE, CEF, služby pre Komisiu a pod.). Nejde o eurofondy cez ITMS (tie sú v karte Eurofondy) a sumy sa s nimi nesčítavajú.
Podľa systému finančnej transparentnosti Komisie (FTS) je subjekt príjemcom v 1 záväzku z rokov 2017 so sumou pripadajúcou naň spolu 50 tis. €.
| Rok | Program | Záväzky | Suma |
|---|---|---|---|
| 2017 | Horizon 2020 | 1 | 50 000,00 € |
| Predmet | Rok | Suma pre subjekt |
|---|---|---|
| 762152 - SMARTSENSE - NEW METHOD OF MAGNETIC FIELD INTEGRATION AND ITS SMART GRID AND INDUSTRIAL APPLICATIONS Horizon 2020 · Action Grant · EACI - Executive Agency for Competitiveness and Innovation | 2017 | 50 000,00 € |
Účasť v 1 projekte Horizontu 2020 s príspevkom EÚ pre subjekt spolu 50 tis. €. Tieto granty sú zahrnuté aj v záväzkoch FTS vyššie (podľa roku záväzku), preto sa obe sumy nesčítavajú.
| Projekt | Rola | Trvanie | Príspevok EÚ |
|---|---|---|---|
| SmartSense – New Method of Magnetic Field Integration and its Smart Grid and Industrial Applications Horizont 2020 · projekt 762152 · SME-1 | koordinátor | 1. 2. 2017 – 31. 7. 2017 | 50 000,00 € |
Zdroj: Financial Transparency System Európskej komisie (GR pre rozpočet), ročné súbory 2007–2025, stiahnuté 15. 10. 2026, a CORDIS (projekty Horizontu 2020 a Horizontu Európa, stav k 8. 10. 2026), © Európska únia, licencia CC BY 4.0. Rok vo FTS je rok, keď Komisia sumu zaviazala v rozpočte, nie rok platby; suma pre subjekt je zazmluvnená (pri konzorciách často odhadnutá) časť záväzku, nie vyplatená suma. K IČO priraďujeme podľa IČ DPH zo zdroja a zoznamu platiteľov DPH a registrovaných na daň z príjmov Finančnej správy SR (v zdrojoch ako „APPLIED PRECISION SRO“).
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2015. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2015 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2014.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 3,3 mil. € (o 5 % menej ako v roku 2024) a zisk 138 tis. € (rok predtým zisk 243 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3 mil. € | 138 tis. € | 1,8 mil. € | 967 tis. € | 730 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 3,5 mil. € | 243 tis. € | 1,6 mil. € | 829 tis. € | 799 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 3,2 mil. € | 254 tis. € | 1,9 mil. € | 586 tis. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 3,3 mil. € | -275 tis. € | 1,9 mil. € | 331 tis. € | 1,5 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Zmluvy tohto úradu za rok 2015 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
| Vydané | Súd a spisová značka | Rozhodnutie | Rola subjektu | Ďalšie právnické osoby |
|---|---|---|---|---|
| 17. 4. 2020 | Okresný súd Bratislava II sp. zn. 22Cb/19/2019 | Uznesenie obchodný spor Prvostupňové nenapadnuté opravnými prostriedkami | žalobca | – |
Vyhľadávanie MS SR nájde 1 rozhodnutie s IČO zapísaným bez medzier; pri každom zápise (bez medzier aj „31 327 257“) preberáme najviac 50 najnovších, overených máme 1. Stranou je v 1 z nich (žalobca 1). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, vyhľadané 23. 10. 2026, index rozhodnutí k 1. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 15 200 € (zapísané od 30. 4. 2024).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| CENTRAL EUROPE INDUSTRY PARTNERS, a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 9 804 € | 64,5 % | 30. 4. 2024 |
| Ing. Roland Bielčik | Spoločník | 1 520 € | 10 % | 12. 10. 2022 |
| Ing Miroslav Košík | Spoločník | 1 520 € | 10 % | 12. 10. 2022 |
| Ing. Daniel Kaminský, CSc. | Spoločník | 798 € | 5,25 % | 30. 4. 2024 |
| Ing. Aleš Kraus | Spoločník | 798 € | 5,25 % | 30. 4. 2024 |
| Ing. Rastislav Malych, Ph.D. | Spoločník | 760 € | 5 % | 12. 10. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| ELCOM, a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 11 250 € | 12. 10. 2022 – 29. 4. 2024 |
| Ing. Ladislav Grňo, CSc. | Spoločník | 6 640 € | 11. 8. 2022 – 11. 10. 2022 |
| Ing. Ladislav Grňo, CSc. | Spoločník | 6 640 € | 8. 4. 2020 – 10. 8. 2022 |
| Ing. Mikuláš Bobík, CSc. | Spoločník | 3 319,39 € | 26. 2. 1999 – 7. 4. 2020 |
| Ing. Ladislav Grňo, CSc. | Spoločník | 3 319,39 € | 26. 2. 1999 – 7. 4. 2020 |
| Ing. Mikuláš Bobík, CSc. | Spoločník | 53 000 SKK | 11. 1. 1995 – 25. 2. 1999 |
| Ing. Ladislav Grňo, CSc. | Spoločník | 53 000 SKK | 11. 1. 1995 – 25. 2. 1999 |
| Ing. Mikuláš Bobík, CSc. | Spoločník | 35 000 SKK | 2. 7. 1992 – 10. 1. 1995 |
| Ing. Ladislav Grňo, CSc. | Spoločník | 35 000 SKK | 2. 7. 1992 – 10. 1. 1995 |
| Ing. Július Groch | Spoločník | 35 000 SKK | 2. 7. 1992 – 10. 1. 1995 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.