Rozpočtová organizáciaIČO 31825061Rezort Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republikyVznik 9. 1. 1992Zánik 31. 8. 2021Tehelná 4, Hlohovec
V zmluvách vystupuje pod názvom „Obchodná akadémia“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2018. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 12. 10. 2018 | Nájomná zmluva | Spojená škola | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2021 mal náklady 392 tis. € (rok predtým 423 tis. €), z toho osobné náklady 348 tis. € a transfery iným subjektom 3 467 €. Majetok v účtovnej hodnote 289 tis. €, z toho pozemky 8 300 € a stavby 212 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 392 tis. € | 393 tis. € | 510 € | 289 tis. € | 8 300 € | 212 tis. € | 289 tis. € |
| 2020 | 423 tis. € | 423 tis. € | 197 € | 277 tis. € | 8 300 € | 226 tis. € | 276 tis. € |
| 2019 | 407 tis. € | 415 tis. € | 7 571 € | 297 tis. € | 8 300 € | 247 tis. € | 296 tis. € |
| 2018 | 392 tis. € | 388 tis. € | -4 383 € | 182 tis. € | 8 300 € | 141 tis. € | 189 tis. € |
| 2017 | 384 tis. € | 381 tis. € | -2 773 € | 212 tis. € | 8 300 € | 172 tis. € | 215 tis. € |
| 2016 | 426 tis. € | 431 tis. € | 4 439 € | 250 tis. € | 8 300 € | 203 tis. € | 250 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2021 (stav ku koncu obdobia 8/2021) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 230 tis. €, z toho pozemky 8 300 €, stavby 212 tis. €. Záväzky spolu 289 tis. €. V roku 2015 bol dlhodobý hmotný majetok 242 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 230 tis. € | 8 300 € | 212 tis. € | 0 € | 0 € | 230 tis. € | 289 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 246 tis. € | 8 300 € | 226 tis. € | – | – | 246 tis. € | 276 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 270 tis. € | 8 300 € | 247 tis. € | – | – | 270 tis. € | 296 tis. € | – | súvaha |
| 2018 | 149 tis. € | 8 300 € | 141 tis. € | – | – | 149 tis. € | 189 tis. € | – | súvaha |
| 2017 | 180 tis. € | 8 300 € | 172 tis. € | – | – | 180 tis. € | 215 tis. € | – | súvaha |
| 2016 | 211 tis. € | 8 300 € | 203 tis. € | – | – | 211 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2021, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 250 tis. € |
| – |
| súvaha |
| 2015 | 242 tis. € | 8 300 € | 234 tis. € | – | – | 242 tis. € | 307 tis. € | – | súvaha 2016 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Trnavský samosprávny kraj IČO 37836901 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2002 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2018 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.