Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 34125108Rezort Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRVznik 25. 7. 1995Rišňovce 741, 95121 Rišňovce
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2021. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 25. 3. 2021 | DodatokDohoda o ukončení platnosti prílohy na výkonávanie kontroly úžitkovosti u hydiny | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š.p. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 25. 3. 2021 | Dohoda o ukončení platnosti zmluvy na výkonávanie kontroly úžitkovosti u hydiny | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š.p. |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2026 mala firma tržby 2,4 mil. € (o 29 % viac ako v roku 2025) a zisk 368 tis. € (rok predtým zisk 180 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2,4 mil. € | 368 tis. € | 1,7 mil. € | 788 tis. € | 889 tis. € | Úč POD |
| 2025 | 1,8 mil. € | 180 tis. € | 1,4 mil. € | 420 tis. € | 1,0 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 545 tis. € | 108 tis. € | 1,5 mil. € | 252 tis. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 1,4 mil. € | -137 tis. € | 1,3 mil. € | 144 tis. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 1,8 mil. € | 176 tis. € | 1,0 mil. € | 358 tis. € | 649 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 663 tis. € | -56 tis. € | 1,1 mil. € | 168 tis. € | 955 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 4. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Zmluvy tohto úradu za rok 2021 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 45 146 € (zapísané od 19. 6. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| AF-Farm s.r.o. IČO 51163896 | Spoločník | 23 024 € | 51 % | 11. 11. 2022 |
| Jozef Rolinec | Spoločník | 22 122 € | 49 % | 11. 11. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Jozef Rolinec | Spoločník | 22 122 € | 30. 12. 2006 – 10. 11. 2022 |
| AF-Farm s.r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 5. 3. 2020 – 10. 11. 2022 |
| AF-Farm s.r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | – | 9. 3. 2018 – 4. 3. 2020 |
| Ing. Milan Waldner | Spoločník | 15 004 € | 30. 12. 2006 – 8. 3. 2018 |
| Ing. Peter Waldner | Spoločník | 8 432 € | 17. 1. 2008 – 8. 3. 2018 |
| Mgr. Eva Waldnerová | Spoločník | 6 639 € | 19. 6. 2009 – 8. 3. 2018 |
| Mgr. Eva Waldnerová | Spoločník | 200 000 SKK | 17. 1. 2008 – 18. 6. 2009 |
| Ing. Peter Waldner | Spoločník | 454 000 SKK | 30. 12. 2006 – 16. 1. 2008 |
| Ing. Miroslav Pargáč | Spoločník | 340 000 SKK | 4. 5. 1999 – 29. 12. 2006 |
| Jozef Rolinec | Spoločník | 340 000 SKK | 4. 5. 1999 – 29. 12. 2006 |
| Ing. Milan Waldner | Spoločník | 340 000 SKK | 4. 5. 1999 – 29. 12. 2006 |
| Ing. Peter Waldner | Spoločník | 340 000 SKK | 4. 5. 1999 – 29. 12. 2006 |
| Ing. Miroslav Pargáč | Spoločník | 300 000 SKK | 15. 10. 1996 – 3. 5. 1999 |
| Jozef Rolinec | Spoločník | 300 000 SKK | 15. 10. 1996 – 3. 5. 1999 |
| Ing. Milan Waldner | Spoločník | 300 000 SKK | 15. 10. 1996 – 3. 5. 1999 |
| Ing. Peter Waldner | Spoločník | 300 000 SKK | 15. 10. 1996 – 3. 5. 1999 |
| Ing. Miroslav Pargáč | Spoločník | 300 000 SKK | 25. 7. 1995 – 14. 10. 1996 |
| Jozef Rolinec | Spoločník | 300 000 SKK | 25. 7. 1995 – 14. 10. 1996 |
| Ing. Milan Waldner | Spoločník | 300 000 SKK | 25. 7. 1995 – 14. 10. 1996 |
| Ing. Peter Waldner | Spoločník | 300 000 SKK | 25. 7. 1995 – 14. 10. 1996 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.