Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 34129961Rezort Subjekty verejnej správyVznik 9. 11. 1995Vajanského 18, 91700 Trnava
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 15. 10. 2026 | Nájomná zmluva na prenájom pozemku pod predajným stánkom tlače na Ulici Terézie Vansovej v Trnave | Mesto Trnava | 1 049,14 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 15. 10. 2026 | Nájomná zmluva na prenájom pozemku pod predajným stánkom tlače na Ulici Vladimíra Clementisa v Trnave b | Mesto Trnava | 2 723,02 € |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
| 15. 10. 2026 | Dohoda o skončení nájomného vzťahu na prenájom pozemku pod predajným stánkom tlače na Ulici J. Hllubíka | Mesto Trnava | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 297 €: pomoc počas pandémie COVID-19 297 € (2×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 18. 3. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 243,78 € |
| 1. 4. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 53,19 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 31,7 mil. € (o 2 % viac ako v roku 2024) a zisk 278 tis. € (rok predtým zisk 325 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31,7 mil. € | 278 tis. € | 2,5 mil. € | 292 tis. € | 2,1 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 31,2 mil. € | 325 tis. € | 2,7 mil. € | 339 tis. € | 2,3 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 28,3 mil. € | 276 tis. € | 2,5 mil. € | 291 tis. € | 2,2 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 25,5 mil. € | 216 tis. € | 2,7 mil. € | 455 tis. € | 2,2 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 24,3 mil. € | 225 tis. € | 2,5 mil. € | 409 tis. € | 2,0 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 22,4 mil. € | 170 tis. € | 2,6 mil. € | 338 tis. € | 2,2 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 1. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Zmluvy tohto úradu za rok 2026 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 12 881 € (zapísané od 29. 8. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Royal Invest Consulting, a.s. IČO 31378048 | Spoločník | 12 881 € | 100 % | 21. 6. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| RnDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 1 295 € | 21. 6. 2022 – 31. 12. 2023 |
| ROYAL PRESS, spol. s r.o. IČO 34124586 | Spoločník | 3 851 € | 21. 6. 2022 – 11. 7. 2023 |
| Royal Invest Consulting, a.s. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 7 735 € | 17. 6. 2004 – 20. 6. 2022 |
| ROYAL PRESS, spol. s r.o. bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 3 851 € | 13. 4. 2012 – 20. 6. 2022 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 1 295 € | 22. 12. 2004 – 20. 6. 2022 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 3 851 € | 29. 8. 2009 – 12. 4. 2012 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 116 000 SKK | 17. 6. 2004 – 28. 8. 2009 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 39 000 SKK | 28. 5. 2002 – 21. 12. 2004 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 116 000 SKK | 28. 5. 2002 – 16. 6. 2004 |
| Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. IČO 35792281 | Spoločník | 78 000 SKK | 28. 5. 2002 – 16. 6. 2004 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | – | 28. 5. 2002 – 16. 6. 2004 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | 120 000 SKK | 9. 4. 2001 – 27. 5. 2002 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 90 000 SKK | 9. 4. 2001 – 27. 5. 2002 |
| Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. IČO 35792281 | Spoločník | 60 000 SKK | 21. 8. 2001 – 27. 5. 2002 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 30 000 SKK | 21. 8. 2001 – 27. 5. 2002 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 45 000 SKK | 9. 4. 2001 – 20. 8. 2001 |
| Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. IČO 35792281 | Spoločník | 45 000 SKK | 9. 4. 2001 – 20. 8. 2001 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | 80 000 SKK | 29. 1. 2001 – 8. 4. 2001 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 60 000 SKK | 18. 8. 1998 – 8. 4. 2001 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 30 000 SKK | 29. 1. 2001 – 8. 4. 2001 |
| Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. IČO 35792281 | Spoločník | 30 000 SKK | 29. 1. 2001 – 8. 4. 2001 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | 100 000 SKK | 18. 8. 1998 – 28. 1. 2001 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 40 000 SKK | 18. 8. 1998 – 28. 1. 2001 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | 50 000 SKK | 5. 3. 1998 – 17. 8. 1998 |
| Mgr. Róbert Potocký | Spoločník | 30 000 SKK | 5. 3. 1998 – 17. 8. 1998 |
| RNDr. Ľubica Bačová | Spoločník | 20 000 SKK | 9. 11. 1995 – 17. 8. 1998 |
| Royal Invest Consulting, spol. s r.o. IČO 31378048 · dnes Royal Invest Consulting, a.s. | Spoločník | 40 000 SKK | 9. 11. 1995 – 4. 3. 1998 |
| Marián Peterka | Spoločník | 20 000 SKK | 9. 11. 1995 – 4. 3. 1998 |
| Mgr. Robert Potocký | Spoločník | 20 000 SKK | 9. 11. 1995 – 4. 3. 1998 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
1 zmluva v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 28. 6. 2024 | Nájom alebo výpožička | Mesto Hlohovec | Zmuva o nájme pozemku v kat. úz. Hloovec parc. reg. C č. 5255/17 - pod novinovým stánkom k. ú. územie neuvedené: 5255/17 | 3 400,00 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 1. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 1. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame