Rozpočtová organizáciaIČO 35541571Rezort Subjekty verejnej správyVznik 3. 11. 1981Zánik 31. 12. 2024Hrebendova 5, Košice - mestská časť Luník IX
V zmluvách vystupuje pod názvom „Materská škola Hrebendova 5, Košice“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 13. 1. 2025 | Zmluva o pripojení | Východoslovenská distribučná, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 8. 1. 2025 | Rámcová dohoda za účelom dodania tovarov "Mlieko a mliečne výrobky" | INMEDIA, spol. sr.o. | 12 215,98 € | Suma uvedená | · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 8. 1. 2025 | Rámcová dohoda za účelom dodania tovarov : Základné potraviny | INMEDIA, spol. sr.o. | 15 009,85 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 8. 1. 2025 | Rámcová dohoda za účelom dodania tovarov : Mrazené potraviny | INMEDIA, spol. sr.o. | 6 731,82 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 8. 1. 2025 | Rámcová dohoda za účelom dodania tovarov : Mäso a mäsové výrobky | Domäsko | 10 775,05 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 8. 1. 2025 | Rámcová dohoda za účelom dodania tovarov : Ovocie a zelenina | Horti s.r.o. | 14 315,45 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2024 mal náklady 978 tis. € (rok predtým 876 tis. €), z toho osobné náklady 760 tis. € a transfery iným subjektom 13 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 80 tis. €, z toho pozemky 0 € a stavby 66 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 978 tis. € | 979 tis. € | 477 € | 80 tis. € | 0 € | 66 tis. € | 145 tis. € |
| 2023 | 876 tis. € | 856 tis. € | -20 tis. € | 107 tis. € | 0 € | 77 tis. € | 172 tis. € |
| 2022 | 762 tis. € | 758 tis. € | -3 214 € | 116 tis. € | 0 € | 83 tis. € | 161 tis. € |
| 2021 | 659 tis. € | 659 tis. € | 83 € | 104 tis. € | 0 € | 91 tis. € | 145 tis. € |
| 2020 | 661 tis. € | 658 tis. € | -2 448 € | 116 tis. € | 0 € | 100 tis. € | 157 tis. € |
| 2019 | 645 tis. € | 642 tis. € | -3 598 € | 119 tis. € | 0 € | 108 tis. € | 158 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 50 tis. €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| Pomocný vychovávateľ 06R02-20-V06-100014757 · K6 Dostupnosť, rozvoj a kvalita inkluzívneho vzdelávania · stav neuvedený · Pomocný vychovávateľ pre materské školy | – | 50 407,56 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2024 (stav k 31. 12. 2024) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 77 tis. €, z toho pozemky 0 €, stavby 66 tis. €. Záväzky spolu 145 tis. €, z toho bankové úvery a výpomoci 12 €. V roku 2018 bol dlhodobý hmotný majetok 117 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77 tis. € | 0 € | 66 tis. € | 0 € | 0 € | 77 tis. € | 145 tis. € | 12 € | súvaha |
| 2023 | 90 tis. € | 0 € | 77 tis. € | 0 € | 0 € | 90 tis. € | 172 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2022 | 97 tis. € | 0 € | 83 tis. € | 14 tis. € | 0 € | 97 tis. € | 161 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2021 | 91 tis. € | 0 € | 91 tis. € | 0 € | 0 € | 91 tis. € | 145 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 100 tis. € | 0 € | 100 tis. € | 0 € | 0 € | 100 tis. € | 157 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2019 | 108 tis. € | 0 € | 108 tis. € | 0 € | 0 € | 108 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2024, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 158 tis. € |
| 0 € |
| súvaha |
| 2018 | 117 tis. € | 0 € | 116 tis. € | 0 € | 0 € | 117 tis. € | 155 tis. € | 0 € | súvaha 2019 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Košice IČO 00691135 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.