Rozpočtová organizáciaIČO 35543167Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 1978Galaktická 11, Košice - mestská časť Nad jazerom
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2022. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 19. 12. 2022 | DodatokO výkone činnosti na úseku preventívnej protipožiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle zákona č. 314/2001 o ochrane pred požiarmi a v zmysle zákona č. 124/2006 o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. | Filip Šamaj | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 24. 10. 2022 | Dodatok |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Tepelné hospodárstvo spoločnosť s ručením obmedzeným Košice |
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
| 21. 10. 2022 | Zmluva o poskytovaní služieb | O2Slovakia, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 12. 10. 2022 | Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Centrum voľného času | 110,67 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 12. 10. 2022 | Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov č. 1/2022 | Centrum voľného času | 110,67 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 12. 10. 2022 | Zmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov č. 1/2022 | Centrum voľného času | 110,67 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 8. 2022 | Rámcová dohoda | Domäsko s.r.o. | 10 140,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 8. 2022 | Rámcová dohoda | Jozef Moňok JOKRIM | 15 898,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 8. 2022 | Rámcová dohoda | INMEDIA, spol. s r.o. | 15 387,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 8. 2022 | Rámcová dohoda | INMEDIA, spol. s r.o. | 16 364,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 22. 8. 2022 | Rámcová dohoda | INMEDIA, spol. s r.o. | 10 556,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 12. 5. 2022 | DodatokDodatok č. 1/2022 k zmluve č. 1015370115 o dodávke a odbere tepla a teplej úžitkovej vody | Tepelné hospodárstvo spoločnosť s ručením obmedzeným Košice | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 1,3 mil. € (rok predtým 1,2 mil. €), z toho osobné náklady 905 tis. € a transfery iným subjektom 86 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 946 tis. €, z toho pozemky 5 945 € a stavby 828 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | 44 tis. € | 946 tis. € | 5 945 € | 828 tis. € | 967 tis. € |
| 2024 | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 3 546 € | 90 tis. € | 4 982 € | 0 € | 156 tis. € |
| 2023 | 1,1 mil. € | 1,0 mil. € | -17 tis. € | 20 tis. € | 4 982 € | 0 € | 89 tis. € |
| 2022 | 841 tis. € | 820 tis. € | -21 tis. € | 14 tis. € | 4 982 € | 0 € | 67 tis. € |
| 2021 | 509 tis. € | 510 tis. € | 1 640 € | 14 tis. € | 4 982 € | 0 € | 45 tis. € |
| 2020 | 498 tis. € | 494 tis. € | -4 477 € | 14 tis. € | 4 982 € | 0 € | 47 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 880 tis. €, z toho pozemky 5 945 €, stavby 828 tis. €. Záväzky spolu 967 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 8 432 €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880 tis. € | 5 945 € | 828 tis. € | 0 € | 0 € | 880 tis. € | 967 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2024 | 72 tis. € | 4 982 € | 0 € | 0 € | 0 € | 72 tis. € | 156 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2023 | 5 021 € | 4 982 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 021 € | 89 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2022 | 5 494 € | 4 982 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 494 € | 67 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2021 | 5 968 € | 4 982 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 968 € | 45 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 6 773 € | 4 982 € | 0 € | 0 € | 0 € | 6 773 € | 47 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 0 € |
| súvaha |
| 2019 | 8 432 € | 4 982 € | 688 € | 0 € | 0 € | 8 432 € | 44 tis. € | 0 € | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Košice IČO 00691135 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 1991 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2022 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.