Rozpočtová organizáciaIČO 35570172Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 1. 2006Bocatiova 1, Košice - mestská časť Staré Mesto
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 27. 10. 2026 | Zmluva o dielo k zákazke č. 7/2026/5 | BROTECH Solutions s.r.o. | 11 450,19 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 27. 10. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Dominik Kováč | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 14. 10. 2026 | Zmluva č. 22/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Richard Gergely | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 9. 10. 2026 | Rámcová dohoda č. 1/2026 | HERMAS spol. s.r.o | 11 259,90 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 9. 10. 2026 | Kúpna zmluva k zákazke č. 7/2026/4 | EUROLINE computer s.r.o. | 9 430,80 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 9. 10. 2026 | Zmluva o spolupráci a poskytovaní služieb | Insiver s.r.o | 1 119,30 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 8. 10. 2026 | Zmluva č. 21/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Lukáš Mikulanič | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 6. 10. 2026 | Zmluva č. 03/DV/2026 o duálnom vzdelávaní | Dom techniky ZSVTS KE, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 6. 10. 2026 | Zmluva č. 13/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | Hotel Bankov a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 6. 10. 2026 | Zmluva č. 14/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | Stredná športová škola | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 5. 10. 2026 | Kúpna zmluva k zákazke č. 7/2026/3 | ŠKOLEX, spol. s.r.o. | 25 558,47 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 5. 10. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Miroslav Imrich | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 1. 10. 2026 | Zmluva č. 17/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | Ovocná škôlka Demeter | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 9. 2026 | Zmluva č. 19/2026/N o dočasnom užívaní nebytových priestorov | Mestská časť Košice - Staré mesto | 107,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 28. 9. 2026 | Zmluva č. 20/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Ing. Ľubormír Tóda, FCCA | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 24. 9. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Mgr. Pavol Jano | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 24. 9. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Mgr. Pavol Jano | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 22. 9. 2026 | Zmluva o dielo k zákazke č. 7/2026/2 | DREMA s.r.o | 9 667,80 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 21. 9. 2026 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 16/2026 žiakov v školskom roku 2026/2027 | ISAL s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 18. 9. 2026 | Zmluva č. 23/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | Maratón s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 18. 9. 2026 | Zmluva č. 22/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | Eko friendly Hotel Dália | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 16. 9. 2026 | Zmluva č. 21/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | PEBAR BISTRO s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 16. 9. 2026 | Zmluva č. 18/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | Kamelot s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 16. 9. 2026 | Zmluva č. 10/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | RONGO s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 9. 2026 | Zmluva č. 11/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | Gematic s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 10. 9. 2026 | Zmluva č. 12/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | Henkiss Pub s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 9. 9. 2026 | Zmluva č. 02/DV/2026 o duálnom vzdelávaní | AvalonJK s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 18/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | VAZE s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 17/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Ing. Ladislav Michalov | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 16/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | MUDr. Ján Richnavský, PhD. | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 15/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Jozef Bočko, Ing. | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 14/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Vladimír Pauco, Ing. | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 13/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Pavol Vrchovinský | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 12/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | Jaroslav Mrena | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 8. 9. 2026 | Zmluva č. 19/2026 o poskytovaní praktického vyučovania v školskom roku 2026/2027 | Hotel Crystal | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 3. 9. 2026 | Zmluva č. 04/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | TESCO STORES SR a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 3. 9. 2026 | Zmluva č. 03/2026 o poskytovaní praktického vyučovania žiakov v školskom roku 2026/2027 | TESCO STORES SR a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 1. 9. 2026 | Zmluva č. 09/2026 o poskytovaní praktického vyučovania | EPONESHOP s.r.o. | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 1. 9. 2026 | Zmluva č. 07/2026 o poskytovaní praktického vyučovania | KOŠICE HOTEL s.r.o. | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 31. 8. 2026 | Zmluva č. 11/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | RIM Basket o.z. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 8. 2026 | Zmluva č. 08/2026 o poskytovaní praktického vyučovania | PROMENÁDA, a.s. | 530,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 28. 8. 2026 | Zmluva č. 06/2026 o poskytovaní praktického vyučovania | Interhouse Košice a.s. | 532,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 28. 8. 2026 | Zmluva č. 05/2026 o poskytovaní praktického vyučovania | LOKOMOTÍVA a.s. Košice | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 3. 8. 2026 | Dodatok č. 2 k Zmluve o spracúvaní osobných údajov | TransData s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 5. 6. 2026 | Zmluva č. 10/2026/N o krátkodobom nájme nebytových priestorov | FUVBALKA | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 2. 6. 2026 | Darovacia zmluva | Kaufland Slovenská republika v.o.s. | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 28. 5. 2026 | Zmluva č. 9/2026/N o dočasnom užívaní nebytových priestorov | Mestská časť Košice - Staré mesto | 105,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 25. 5. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Miroslav Imrich | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 20. 5. 2026 | Dohoda o zverení osobného motorového vozidla | Miroslav Imrich | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 236 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Zvyšujeme kvalitu vzdelávania v SOŠ Jána Bocatia 312011AJD4 · zmluva účinná od 18. 9. 2020 | 2014–2020 | Projekt mimoriadne ukončený - neprispel k cieľom OP (K) | 236 039,22 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 2,2 mil. € (rok predtým 2,1 mil. €), z toho osobné náklady 1,8 mil. € a transfery iným subjektom 50 €. Majetok v účtovnej hodnote 590 tis. €, z toho pozemky 38 tis. € a stavby 502 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,2 mil. € | 2,1 mil. € | -59 tis. € | 590 tis. € | 38 tis. € | 502 tis. € | 223 tis. € |
| 2024 | 2,1 mil. € | 2,1 mil. € | 30 tis. € | 800 tis. € | 38 tis. € | 433 tis. € | 363 tis. € |
| 2023 | 1,7 mil. € | 1,8 mil. € | 26 tis. € | 759 tis. € | 38 tis. € | 457 tis. € | 340 tis. € |
| 2022 | 1,7 mil. € | 1,7 mil. € | 18 tis. € | 733 tis. € | 38 tis. € | 431 tis. € | 332 tis. € |
| 2021 | 1,6 mil. € | 1,6 mil. € | -6 970 € | 785 tis. € | 38 tis. € | 445 tis. € | 390 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Kontrolné akcie Najvyššieho kontrolného úradu SR, v ktorých bol tento subjekt kontrolovaný (1 kontrola od roku 2019). Zistenia sú v správach a protokoloch NKÚ; kontrola sama osebe neznamená porušenie.
| Kontrola | Kontrolované obdobie | Priebeh | Dokumenty |
|---|---|---|---|
| Investície do Národného projektu ""Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva KA-006/2019/1031 · Preveriť prínos projektu pre zabezpečenie digitálneho vzdelávania v regionálnom školstve | 2013-2018 | Ukončená 2. 6. 2019 – 13. 8. 2019 | správa 30. 1. 2020 |
Zdroj: otvorené dáta Najvyššieho kontrolného úradu SR (zoznam kontrol a výsledkov kontrol, štvrťročná snímka). Dokumenty sú na webe NKÚ.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 569 tis. €, z toho pozemky 38 tis. €, stavby 502 tis. €, nedokončené investície 7 920 €. Záväzky spolu 223 tis. €. V roku 2020 bol dlhodobý hmotný majetok 519 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 569 tis. € | 38 tis. € | 502 tis. € | 7 920 € | – | 569 tis. € | 223 tis. € | – | súvaha |
| 2024 | 495 tis. € | 38 tis. € | 433 tis. € | 7 920 € | – | 495 tis. € | 363 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 517 tis. € | 38 tis. € | 457 tis. € | – | – | 517 tis. € | 340 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 492 tis. € | 38 tis. € | 431 tis. € | – | – | 492 tis. € | 332 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 500 tis. € | 38 tis. € | 445 tis. € | – | – | 500 tis. € | 390 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 519 tis. € | 38 tis. € | 469 tis. € | – | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 519 tis. € |
| 366 tis. € |
| – |
| súvaha 2021 (minulé obdobie) |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Košický samosprávny kraj IČO 35541016 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2006 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2026 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).