Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 35750006Rezort Univerzita Komenského v BratislaveVznik 29. 6. 1998Pri Starom Letisku 1/a, 83155 Bratislava
V zmluvách vystupuje pod názvom „Vajda Group s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2025 | Dohoda o skončení Zmluvy o nájme nebytových priestorov reg. č. IV/13/17/RUK | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 7. 4. 2025 | DodatokDodatok č. 1 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. Z/2024/681/IV/RUK/ONPC | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 308,40 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 1 poskytnutie za 280 tis. €: pomoc počas pandémie COVID-19 280 tis. € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 22. 12. 2021 | Ministerstvo financií SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Nepriama - poskytnutie štátnej záruky alebo bankovej záruky · SA.58242 (2020/N) | 280 000,00 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2025. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2025 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2015.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 19 tis. €.
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (o 18 % menej ako v roku 2024) a zisk 836 € (rok predtým zisk 1 550 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,6 mil. € | 836 € | 1,9 mil. € | 683 tis. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 2,0 mil. € | 1 550 € | 2,0 mil. € | 682 tis. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 2,1 mil. € | 6 418 € | 1,7 mil. € | 681 tis. € | 1,0 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 2,2 mil. € | 2 177 € | 1,9 mil. € | 674 tis. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 2,5 mil. € | 4 506 € | 1,9 mil. € | 672 tis. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 1,7 mil. € | 2 756 € | 1,9 mil. € | 668 tis. € | 1,3 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 2. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 26. 9. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Marcel Vajda | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| René Vajda | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| René Vajda | Spoločník | – | 8. 4. 2020 – 23. 5. 2022 |
| Marcel Vajda | Spoločník | – | 26. 9. 2009 – 23. 5. 2022 |
| René Vajda | Spoločník | – | 26. 9. 2009 – 7. 4. 2020 |
| Marcel Vajda | Spoločník | 100 000 SKK | 29. 6. 1998 – 25. 9. 2009 |
| René Vajda | Spoločník | 100 000 SKK | 29. 6. 1998 – 25. 9. 2009 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
| Vydané | Súd a spisová značka | Rozhodnutie | Rola subjektu | Ďalšie právnické osoby |
|---|---|---|---|---|
| 13. 5. 2024 | Mestský súd Bratislava III sp. zn. 23Cb/232/2020 | Uznesenie obchodný spor Prvostupňové nenapadnuté opravnými prostriedkami | žalovaný | Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS) |
Tento subjekt sme vo vyhľadávaní ešte priamo nehľadali; rozhodnutia vyššie sú z hľadania iných subjektov, pri ktorých je uvedený. Stranou je v 1 z nich (žalovaný 1). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, stiahnuté 1. 11. 2026, index rozhodnutí k 1. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.