Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36403491Rezort Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republikyVznik 29. 1. 2002Dolná 345/35, 01003 Žilina
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2014. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 24. 4. 2014 | Zmluva o nájme | IUVENTA | 39,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 331 tis. € (o 9 % viac ako v roku 2024) a zisk 44 tis. € (rok predtým zisk 43 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331 tis. € | 44 tis. € | 497 tis. € | 268 tis. € | 229 tis. € | Úč MUJ |
| 2024 | 304 tis. € | 43 tis. € | 456 tis. € | 223 tis. € | 232 tis. € | Úč MUJ |
| 2023 | 220 tis. € | 29 tis. € | 335 tis. € | 181 tis. € | 154 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 276 tis. € | 43 tis. € | 318 tis. € | 152 tis. € | 166 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 141 tis. € | 32 tis. € | 244 tis. € | 108 tis. € | 136 tis. € | Úč MUJ |
| 2020 | 122 tis. € | 1 872 € | 226 tis. € | 76 tis. € | 150 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 2. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 18 žiadostí, z toho podporených 13 so sumou spolu 31 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | Kráľovstvo plchov_Kráľ 24-152-02299 · 1.5.2 / Vydávanie umeleckej literatúry pre deti a mládež | Nepodporená | 2 600,00 € | 0 € |
| 2023 | Slovenská beletria vydavateľstva Artis Omnis 2023 23-154-04463 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 15 900,00 € | 7 500,00 € |
| 2022 | Detské knihy Artis Omnis 2022 22-152-02853 · 1.5.2 / Vydávanie umeleckej literatúry pre deti a mládež | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 6 900,00 € | 2 000,00 € |
| 2022 | Slovenská beletria vydavateľstva Artis Omnis 2022 22-154-05143 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Nepodporená | 17 600,00 € | 0 € |
| 2021 | Slovenská beletria vydavateľstva Artis Omnis 2021 21-154-04550 · 1.5.4 / vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 9 900,00 € | 2 000,00 € |
| 2021 | Peter Gajdošík: Zvieratko pre Tadeáša - 2. vydanie 21-152-02772 · 1.5.2 / Vydávanie umeleckej literatúry pre deti a mládež | Nepodporená | 2 300,00 € | 0 € |
| 2019 | 30 ROKOV PO 19-154-05671 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 3 000,00 € | 3 000,00 € |
| 2019 | Peter Gajdošík: Prachový mužíček a iné temné príbehy 19-154-05498 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 2 000,00 € | 2 000,00 € |
| 2019 | Valentína Sedileková - Biely Havran 19-152-02648 · 1.5.2 / Vydávanie umeleckej literatúry pre deti a mládež | Vyúčtovanie akceptované | 2 100,00 € | 2 000,00 € |
| 2018 | Tatiana Macková: Nádej z Blatnohradu 18-152-04097 · 1.5.2 / Tvorba a vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie akceptované | 1 700,00 € | 1 500,00 € |
Zobrazujeme 10 najnovších žiadostí.
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 29. 12. 2011).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Andrea Harmanová | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 9. 11. 2024 |
| Ivan Harman | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ivan Harman | Spoločník | – | 17. 12. 2009 – 20. 5. 2022 |
| Michal Horecký | Spoločník | 3 319,39 € | 17. 12. 2009 – 28. 12. 2011 |
| Ivan Harman | Spoločník | 100 000 SKK | 29. 1. 2002 – 16. 12. 2009 |
| Michal Horecký | Spoločník | 100 000 SKK | 29. 1. 2002 – 16. 12. 2009 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2014 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.