Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36415880Rezort Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRVznik 27. 1. 2004Mútňanská Píla 636, 02963 Mútne
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2020. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 9. 10. 2020 | Kúpna zmluva | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Námestovo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 4. 9. 2020 | Kúpna zmluva | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Námestovo | 0 € | Suma 0 € | · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 26. 8. 2020 | Kúpna zmuva | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Námestovo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 8. 2020 | Kúpna zmluva | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Námestovo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2020. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2020 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2015.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (o 8 % menej ako v roku 2024) a zisk 137 tis. € (rok predtým zisk 167 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,4 mil. € | 137 tis. € | 692 tis. € | 261 tis. € | 308 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 1,6 mil. € | 167 tis. € | 581 tis. € | 258 tis. € | 323 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 1,1 mil. € | 62 tis. € | 1,3 mil. € | 141 tis. € | 408 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 1,8 mil. € | 95 tis. € | 1,6 mil. € | 79 tis. € | 718 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,7 mil. € | 24 tis. € | 1,7 mil. € | -16 tis. € | 859 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,6 mil. € | -108 tis. € | 2,0 mil. € | -39 tis. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Vyhľadávanie MS SR nájde 1 rozhodnutie s IČO zapísaným bez medzier; pri každom zápise (bez medzier aj „36 415 880“) preberáme najviac 50 najnovších, overených máme 1. V 1 je IČO len uvedené v texte bez určenej roly (napr. dodávateľ, poškodený v trestnej veci). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, vyhľadané 21. 10. 2026, index rozhodnutí k 3. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
12 zadaní (časti zákaziek) v 8 oznámeniach z rokov 2010–2013; 12 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Pestovateľská činnosť na OZ Námestovo, LS Zákamenné a LS Paráč na roky 2014-2017 TED 392377-2013 · časť 4 · služby · verejná súťaž · 6 ponúk | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 18. 11. 2013 | 975 438,44 € |
| Pestovateľská činnosť na OZ Námestovo, LS Mútne na roky 2014-2017 TED 392309-2013 · časť 2 · služby · verejná súťaž · 4 ponuky | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 18. 11. 2013 | 818 306,75 € |
| Oznámenie 49865-2013 TED 49865-2013 · služby · verejná súťaž · 6 ponúk | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 11. 2. 2013 | 2 308 086,20 € |
| Oznámenie 48193-2013 TED 48193-2013 · služby · verejná súťaž · 9 ponúk | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 11. 2. 2013 | 2 202 094,20 € |
| Oznámenie 49863-2013 TED 49863-2013 · služby · verejná súťaž · 5 ponúk | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 11. 2. 2013 | 1 343 461,60 € |
| Oznámenie 49864-2013 TED 49864-2013 · služby · verejná súťaž · 5 ponúk | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 11. 2. 2013 | 1 268 091,60 € |
| 2. LS Paráč, časť Paráč TED 256828-2012 · časť 2 · služby · verejná súťaž · 4 ponuky | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik | 8. 8. 2012 | 71 761,89 € |
| Oznámenie 95163-2010 TED 95163-2010 · časť 59 · služby · zadanie bez predchádzajúceho zverejnenia · 2 ponuky | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Námestovo | 29. 3. 2010 | 162 397,16 € |
| Oznámenie 95163-2010 TED 95163-2010 · časť 49 · služby · zadanie bez predchádzajúceho zverejnenia · 1 ponuka | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Námestovo | 29. 3. 2010 | 100 915,01 € |
| Oznámenie 95163-2010 TED 95163-2010 · časť 55 · služby · zadanie bez predchádzajúceho zverejnenia · 3 ponuky | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Námestovo | 29. 3. 2010 | 31 723,35 € |
| Oznámenie 95163-2010 TED 95163-2010 · časť 57 · služby · zadanie bez predchádzajúceho zverejnenia · 2 ponuky | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Námestovo | 29. 3. 2010 | 29 659,46 € |
| Oznámenie 95163-2010 TED 95163-2010 · časť 51 · služby · zadanie bez predchádzajúceho zverejnenia · 1 ponuka | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Námestovo | 29. 3. 2010 | 22 893,14 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 5. 6. 2020).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Tibor Gešvandtner | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 31. 8. 2022 |
| Ing. Peter Durčák | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Tibor Gešvandtner | Spoločník | – | 5. 6. 2020 – 30. 8. 2022 |
| Ing. Peter Durčák | Spoločník | – | 5. 6. 2020 – 20. 5. 2022 |
| Ing. Peter Durčák | Spoločník | 100 000 SKK | 27. 1. 2004 – 4. 6. 2020 |
| Tibor Gešvandtner | Spoločník | 100 000 SKK | 27. 1. 2004 – 4. 6. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2020 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.