Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36515574Rezort Ministerstvo hospodárstva SRVznik 8. 4. 2006Hollého 29, 08301 Sabinov
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2. 2. 2023 | Zmluva o poskytnutí pomoci de minimis prostredníctvom KV | Slovenská inovačná a energetická agentúra | 4 500,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,0 mil. € (o 9 % menej ako v roku 2024) a zisk 121 tis. € (rok predtým zisk 132 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0 mil. € | 121 tis. € | 1,6 mil. € | 1,3 mil. € | 371 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 1,1 mil. € | 132 tis. € | 1,5 mil. € | 1,1 mil. € | 403 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 1,3 mil. € | 161 tis. € | 1,6 mil. € | 1,0 mil. € | 554 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 1,4 mil. € | 127 tis. € | 1,5 mil. € | 849 tis. € | 672 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,3 mil. € | 148 tis. € | 1,4 mil. € | 722 tis. € | 651 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,2 mil. € | 141 tis. € | 1,3 mil. € | 574 tis. € | 764 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 2. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2023 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 9 960 € (zapísané od 5. 5. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Anna Kaperáková | Spoločník | 1 694 € | 17,01 % | 26. 5. 2022 |
| Dominika Bujňáková | Spoločník | 1 693 € | 17 % | 26. 7. 2022 |
| Ing. Antónia Zaujecová | Spoločník | 1 693 € | 17 % | 26. 7. 2022 |
| Ing. Peter Bujňák | Spoločník | 1 693 € | 17 % | 26. 5. 2022 |
| Ing. Marcela Bujňáková | Spoločník | 1 693 € | 17 % | 26. 5. 2022 |
| Mgr. Marián Kaperák | Spoločník | 1 494 € | 15 % | 26. 7. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Mgr. Marián Kaperák | Spoločník | – | 25. 5. 2018 – 25. 7. 2022 |
| Dominika Bujňáková | Spoločník | – | 26. 6. 2014 – 25. 7. 2022 |
| Ing. Antónia Zaujecová | Spoločník | – | 26. 6. 2014 – 25. 7. 2022 |
| Ing. Peter Bujňák | Spoločník | – | 26. 6. 2014 – 25. 5. 2022 |
| Ing. Marcela Bujňáková | Spoločník | – | 26. 6. 2014 – 25. 5. 2022 |
| MUDr. Anna Kaperáková | Spoločník | – | 28. 10. 2008 – 25. 5. 2022 |
| Peter Bujňák | Spoločník | 2 490 € | 8. 4. 2006 – 25. 6. 2014 |
| Antónia Bujňáková | Spoločník | 2 490 € | 8. 4. 2006 – 25. 6. 2014 |
| Marcela Bujňáková | Spoločník | 2 490 € | 8. 4. 2006 – 25. 6. 2014 |
| EKO SVIP, s.r.o, bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 180 000 SKK | 8. 4. 2006 – 27. 10. 2008 |
| Anna Bujňáková | Spoločník | 30 000 SKK | 8. 4. 2006 – 27. 10. 2008 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.