Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36614335Rezort Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRVznik 27. 6. 2006J.Hollého 1, 07101 Michalovce
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2020. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 30 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 30 tis. € (2×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 18. 6. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 20 009,88 € |
| 23. 7. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - nenávratný finančný príspevok | 10 004,94 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (o 14 % menej ako v roku 2024) a zisk 39 tis. € (rok predtým zisk 390 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8 mil. € | 39 tis. € | 2,9 mil. € | 1,7 mil. € | 1,3 mil. € | Úč MUJ |
| 2024 | 2,0 mil. € | 390 tis. € | 2,9 mil. € | 1,6 mil. € | 1,3 mil. € | Úč MUJ |
| 2023 | 2,1 mil. € | 361 tis. € | 2,1 mil. € | 1,2 mil. € | 825 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 1,7 mil. € | 324 tis. € | 1,6 mil. € | 878 tis. € | 687 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 4. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 67 640 € (zapísané od 4. 3. 2022).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Martin Ivančo | Spoločník | 67 640 € | 100 % | 4. 3. 2022 |
| MUDr. Martin Ivančo | Spoločník | 67 640 € | 100 % | 4. 3. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Martin Ivančo | Spoločník | 1 000 € | 12. 11. 2013 – 3. 3. 2022 |
| MUDr. Martin Ivančo | Spoločník | 1 000 € | 20. 12. 2007 – 3. 3. 2022 |
| JUDr. Monika Ilčišinová | Spoločník | 68 000 SKK | 27. 6. 2006 – 19. 12. 2007 |
| Ing. Jozef Ivančo, CSs. | Spoločník | 66 000 SKK | 27. 6. 2006 – 19. 12. 2007 |
| MUDr. Monika Ivančová | Spoločník | 66 000 SKK | 27. 6. 2006 – 19. 12. 2007 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2020 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.