Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36617792Rezort Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRVznik 7. 7. 2006L. N. Tolstého 1823, 07901 Veľké Kapušany
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2019. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 28. 2. 2019 | Zmluva o budúcej zmluve na VB | Železnice Slovenskej republiky | 500,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 38 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Podpora pracovných miest v oblasti služieb v Sečovciach 312031U318 · zmluva účinná od 27. 9. 2019 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 38 443,87 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 5 poskytnutí za 16 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 16 tis. € (5×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 30. 1. 2026 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 9 941,01 € |
| 30. 1. 2025 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 2 940,24 € |
| 21. 2. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 1 700,00 € |
| 5. 9. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 1 470,00 € |
| 10. 4. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - dotovaná služba | 32,72 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,0 mil. € (o 11 % viac ako v roku 2024) a zisk 6 304 € (rok predtým zisk 10 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0 mil. € | 6 304 € | 1,6 mil. € | 718 tis. € | 925 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 941 tis. € | 10 € | 1,5 mil. € | 712 tis. € | 788 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 855 tis. € | 252 € | 1,4 mil. € | 712 tis. € | 674 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 1,3 mil. € | 14 tis. € | 1,2 mil. € | 712 tis. € | 524 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,2 mil. € | 85 € | 1,4 mil. € | 197 tis. € | 1,2 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 1,2 mil. € | 42 € | 1,1 mil. € | 197 tis. € | 912 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 1. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 10. 12. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ing. Attila Lázár | Spoločník | 6 640 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Attila Lázár | Spoločník | – | 4. 12. 2013 – 19. 5. 2022 |
| Attila Lázár | Spoločník | 3 320 € | 10. 12. 2009 – 3. 12. 2013 |
| Bc. Viktor Šimko | Spoločník | 3 320 € | 10. 12. 2009 – 3. 12. 2013 |
| Attial Lázár | Spoločník | 100 000 SKK | 7. 7. 2006 – 9. 12. 2009 |
| Viktor Šimko | Spoločník | 100 000 SKK | 7. 7. 2006 – 9. 12. 2009 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2019 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.