Rozpočtová organizáciaIČO 37860577Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 1965J. Kráľa 1594/1, Topoľčany
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 11. 8. 2025 | Zmluva o združenej dodávke elektriny | Energie2 | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 8. 2025 | ZMLUVA o združenej dodávke zemného plynu | Torreol,s.r.o | 0 € | Suma 0 € | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 808 tis. € (rok predtým 671 tis. €), z toho osobné náklady 549 tis. € a transfery iným subjektom 73 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 439 tis. €, z toho pozemky – a stavby 326 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 808 tis. € | 804 tis. € | -4 300 € | 439 tis. € | – | 326 tis. € | 443 tis. € |
| 2024 | 671 tis. € | 673 tis. € | 1 587 € | 408 tis. € | – | 339 tis. € | 408 tis. € |
| 2023 | 610 tis. € | 610 tis. € | 503 € | 419 tis. € | – | 352 tis. € | 421 tis. € |
| 2022 | 537 tis. € | 537 tis. € | -45 € | 412 tis. € | – | 365 tis. € | 414 tis. € |
| 2021 | 480 tis. € | 478 tis. € | -1 564 € | 414 tis. € | – | 379 tis. € | 416 tis. € |
| 2020 | 419 tis. € | 420 tis. € | 1 361 € | 426 tis. € | – | 392 tis. € | 426 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 343 tis. €, z toho stavby 326 tis. €. Záväzky spolu 443 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 408 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343 tis. € | – | 326 tis. € | – | – | 343 tis. € | 443 tis. € | – | súvaha |
| 2024 | 358 tis. € | – | 339 tis. € | – | – | 358 tis. € | 408 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 373 tis. € | – | 352 tis. € | – | – | 373 tis. € | 421 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 373 tis. € | – | 365 tis. € | – | – | 373 tis. € | 414 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 380 tis. € | – | 379 tis. € | – | – | 380 tis. € | 416 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 394 tis. € | – | 392 tis. € | – | – | 394 tis. € | 426 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
| – |
| súvaha |
| 2019 | 408 tis. € | – | 405 tis. € | – | – | 408 tis. € | 442 tis. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Topoľčany IČO 00311162 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 7. 1973 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.