Rozpočtová organizáciaIČO 37864629Rezort Subjekty verejnej správyVznik 21. 12. 1951Jesenského 41, 93401 Levice
V zmluvách vystupuje pod názvom „Centrum voľného času“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2024. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 28. 6. 2024 | Zmluva č. 15/2024/NZ/OSEM o výpožičke | Základná škola Gyulu Juhásza s vyučovacím jazykom maďarským - Juhász Gyula Alapiskola, Ul. J. Jesenského 41, Levice | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 230 tis. € (rok predtým 227 tis. €), z toho osobné náklady 98 tis. € a transfery iným subjektom 27 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 9 915 €, z toho pozemky 0 € a stavby 0 €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230 tis. € | 231 tis. € | 267 € | 9 915 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| 2024 | 227 tis. € | 226 tis. € | -1 342 € | 6 476 € | 0 € | 0 € | 7 979 € |
| 2023 | 212 tis. € | 212 tis. € | -42 € | 7 146 € | 0 € | 0 € | 7 307 € |
| 2022 | 172 tis. € | 172 tis. € | -14 € | 5 043 € | 0 € | 0 € | 5 161 € |
| 2021 | 163 tis. € | 163 tis. € | -4 € | 5 067 € | 0 € | 0 € | 5 171 € |
| 2020 | 154 tis. € | 154 tis. € | 22 € | 4 972 € | 0 € | 0 € | 5 072 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Register právnických osôb pri tomto subjekte štatutárny orgán neuvádza (stav k 1. 11. 2026).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 0 €, z toho pozemky 0 €, stavby 0 €. Záväzky spolu 11 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 0 €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 7 979 € | 0 € | súvaha |
| 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 7 307 € | 0 € | súvaha |
| 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 161 € | 0 € | súvaha |
| 2021 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 171 € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 072 € | 0 € | súvaha |
| 2019 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 5 648 € | 0 € | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Levice IČO 00307203 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 7. 1973 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2024 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Prijaté faktúry, ktoré inštitúcia zverejňuje ako otvorené dáta: 1 532 faktúr za 441 tis. € (doručené 13. 2. 2013 – 27. 10. 2022). Na rozdiel od zmlúv ukazujú skutočne fakturované sumy. Zverejnené obdobie závisí od inštitúcie a nemusí byť úplné.
| Doručená | Dodávateľ | Predmet | Suma |
|---|---|---|---|
| 27. 10. 2022 | Tanečno športový klub RITMO Levice | MT od obci | 145,50 € |
| 27. 10. 2022 | Tanečno športový klub RITMO Levice | MT 0922 | 256,00 € |
| 27. 10. 2022 | Školský basketbalový klub JUNIOR Levice | SBK 0922 | 512,00 € |
| 27. 10. 2022 | Karate klub Goju - Ryu | karate 1 0922 | 256,00 € |
| 27. 10. 2022 | Karate klub Goju - Ryu | karate 1 od obci | 100,00 € |
| 17. 10. 2022 | Up Déjeuner, s. r. o. | – | 111,94 € |
| 17. 10. 2022 | Tanečno športový klub - JUNILEV | ST 0922 | 256,00 € |
| 17. 10. 2022 | Slovak Telekom, a.s. | telefon 0922 | 38,50 € |
| 17. 10. 2022 | Športový klub FAIR Levice | florbal 0922 | 256,00 € |
| 17. 10. 2022 | Judo klub Levice Slovensko | judo 0922 | 192,00 € |
| 17. 10. 2022 | Slovak Telekom, a.s. | telefon 0922 | 44,58 € |
| 17. 10. 2022 | FK Slovan Levice | FK 0922 | 512,00 € |
| 17. 10. 2022 | Športový klub Atóm Levice |
Zdroj: otvorené dáta inštitúcie (Národný katalóg otvorených dát alebo portál mesta), . Dodávateľov bez IČO (fyzické osoby alebo neuvedení) uvádzame bez mena a predmetu. Ako to spracúvame
| plávanie 0922 |
| 768,00 € |
| 17. 10. 2022 | KARATE KLUB Rudo Dojo, o.z. | karate 2 0922 | 64,00 € |
| 17. 10. 2022 | PALAS-volejbalový klub Levice | volejbal 0922 | 832,00 € |