Rozpočtová organizáciaIČO 37873580Rezort Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republikyVznik 1. 9. 1967Zánik 31. 8. 2021Pčoliné 113, Pčoliné
V zmluvách vystupuje pod názvom „Základná škola s materskou školou Pčoliné“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2016. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2016 | Darovacia zmluva | Centrum vedecko-technických informácií SR | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2021 mal náklady 200 tis. € (rok predtým 206 tis. €), z toho osobné náklady 164 tis. € a transfery iným subjektom 257 €. Majetok v účtovnej hodnote 936 tis. €, z toho pozemky 1 445 € a stavby 928 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 200 tis. € | 142 tis. € | -58 tis. € | 936 tis. € | 1 445 € | 928 tis. € | 1,1 mil. € |
| 2020 | 206 tis. € | 182 tis. € | -24 tis. € | 957 tis. € | 1 445 € | 954 tis. € | 1,1 mil. € |
| 2019 | 240 tis. € | 299 tis. € | 59 tis. € | 1,0 mil. € | 1 445 € | 995 tis. € | 1,1 mil. € |
| 2018 | 235 tis. € | 211 tis. € | -24 tis. € | 1,2 mil. € | 1 445 € | 1,0 mil. € | 1,2 mil. € |
| 2017 | 224 tis. € | 173 tis. € | -50 tis. € | 1,2 mil. € | 1 445 € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € |
| 2016 | 213 tis. € | 77 tis. € | -136 tis. € | 1,1 mil. € | 1 445 € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 36 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Podpora úspešnosti vo vzdelávaní a vzdelávacích výsledkoch žiakov so ŠVVP v ZŠ s MŠ Pčoliné 312011J070 · zmluva účinná od 10. 1. 2018 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 36 180,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2021 (stav k 31. 12. 2021) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 930 tis. €, z toho pozemky 1 445 €, stavby 928 tis. €. Záväzky spolu 1,1 mil. €. V roku 2015 bol dlhodobý hmotný majetok 1,1 mil. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 930 tis. € | 1 445 € | 928 tis. € | 0 € | 0 € | 930 tis. € | 1,1 mil. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 955 tis. € | 1 445 € | 954 tis. € | 0 € | 0 € | 955 tis. € | 1,1 mil. € | 0 € | súvaha |
| 2019 | 996 tis. € | 1 445 € | 995 tis. € | 0 € | 0 € | 996 tis. € | 1,1 mil. € | 0 € | súvaha |
| 2018 | 1,0 mil. € | 1 445 € | 1,0 mil. € | 0 € | 0 € | 1,0 mil. € | 1,2 mil. € | 0 € | súvaha |
| 2017 | 1,1 mil. € | 1 445 € | 1,1 mil. € | 0 € | 0 € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € | 0 € | súvaha |
| 2016 | 1,1 mil. € | 1 445 € | 1,1 mil. € | 0 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2021, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 1,1 mil. € |
| 1,2 mil. € |
| 0 € |
| súvaha |
| 2015 | 1,1 mil. € | 1 445 € | 1,1 mil. € | 0 € | 0 € | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € | 0 € | súvaha 2016 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Obec Pčoliné IČO 00323403 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 7. 1973 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2016 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.