Rozpočtová organizáciaIČO 37874136Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 1983Zánik 31. 8. 2024Možiarska 1, Kežmarok
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2024. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 28. 3. 2024 | Nadácia Pontis - Darovacia zmluva | Nadácia Pontis | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 3. 2024 | Magna Energia a.s. - Zmluva o dodávte elektriny | MAGNA ENERGIA, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 21. 3. 2024 | Whirlpool - Zmluva o reklame uzatvorená v zmysle Obchodného zákonníka | WHIRLPOOL SLOVAKIA, spol. s r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 20. 2. 2024 | Zmluva o združenej dodávke elektriny s prevzatím zodpovednosti za odchýlku č. 1131082 | Energie2,a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 1. 2. 2024 | Ing. Štefan Barilla - Integrovaná bezpečnosť - Mandátna zmluva | Ing. Štefan Barilla - INTEGROVANÁ BEZPEČNOSŤ | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 17. 1. 2024 | Energie 2 - Dodatok č.2 k Zmluve o združenej dodávke elektriny s prevzatím zodpovednosti za odchýlku č. 1131082 | Energie2,a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2024 mal náklady 361 tis. € (rok predtým 485 tis. €), z toho osobné náklady 259 tis. € a transfery iným subjektom 35 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 74 tis. €, z toho pozemky 2 038 € a stavby 67 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 361 tis. € | 349 tis. € | -12 tis. € | 74 tis. € | 2 038 € | 67 tis. € | 103 tis. € |
| 2023 | 485 tis. € | 481 tis. € | -4 162 € | 104 tis. € | 2 038 € | 65 tis. € | 121 tis. € |
| 2022 | 440 tis. € | 442 tis. € | 1 890 € | 105 tis. € | 2 038 € | 71 tis. € | 117 tis. € |
| 2021 | 366 tis. € | 370 tis. € | 3 639 € | 106 tis. € | 2 038 € | 76 tis. € | 120 tis. € |
| 2020 | 337 tis. € | 333 tis. € | -3 452 € | 109 tis. € | 2 038 € | 82 tis. € | 127 tis. € |
| 2019 | 310 tis. € | 318 tis. € | 7 913 € | 78 tis. € | 2 038 € | 55 tis. € | 93 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2024 (stav k 31. 12. 2024) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 74 tis. €, z toho pozemky 2 038 €, stavby 67 tis. €. Záväzky spolu 103 tis. €. V roku 2018 bol dlhodobý hmotný majetok 63 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74 tis. € | 2 038 € | 67 tis. € | 0 € | 0 € | 74 tis. € | 103 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2023 | 72 tis. € | 2 038 € | 65 tis. € | 0 € | 0 € | 72 tis. € | 121 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2022 | 73 tis. € | 2 038 € | 71 tis. € | 0 € | 0 € | 73 tis. € | 117 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2021 | 78 tis. € | 2 038 € | 76 tis. € | 0 € | 0 € | 78 tis. € | 120 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 84 tis. € | 2 038 € | 82 tis. € | 0 € | 0 € | 84 tis. € | 127 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2019 | 58 tis. € | 2 038 € | 55 tis. € | 0 € | 0 € | 58 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2024, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Kežmarok IČO 00326283 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
| 93 tis. € |
| 0 € |
| súvaha |
| 2018 | 63 tis. € | 2 038 € | 59 tis. € | 0 € | 0 € | 63 tis. € | 108 tis. € | 0 € | súvaha 2019 (minulé obdobie) |
Zmluvy tohto úradu za rok 2024 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.