Rozpočtová organizáciaIČO 37903021Rezort Ministerstvo kultúry SRVznik 1. 9. 1982Zánik 31. 8. 2023Staškov 364, Staškov
V zmluvách vystupuje pod názvom „Materská škola“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
| 20. 2. 2023 | Zmluva o dodávke elektriny | MAGNA ENERGIA a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2023 mal náklady 261 tis. € (rok predtým 352 tis. €), z toho osobné náklady 196 tis. € a transfery iným subjektom 14 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 235 tis. €, z toho pozemky – a stavby 224 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 261 tis. € | 226 tis. € | -35 tis. € | 235 tis. € | – | 224 tis. € | 270 tis. € |
| 2022 | 352 tis. € | 357 tis. € | 4 926 € | 265 tis. € | – | 233 tis. € | 265 tis. € |
| 2021 | 313 tis. € | 310 tis. € | -3 612 € | 285 tis. € | – | 247 tis. € | 290 tis. € |
| 2020 | 288 tis. € | 292 tis. € | 3 936 € | 282 tis. € | – | 254 tis. € | 282 tis. € |
| 2019 | 295 tis. € | 293 tis. € | -1 588 € | 295 tis. € | – | 267 tis. € | 299 tis. € |
| 2018 | 276 tis. € | 268 tis. € | -7 478 € | 310 tis. € | – | 281 tis. € | 314 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 16 tis. €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| Pomocný vychovávateľ 06R02-20-V06-100007300 · K6 Dostupnosť, rozvoj a kvalita inkluzívneho vzdelávania · stav neuvedený · Pomocný vychovávateľ pre materské školy | – | 15 394,72 € | – |
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100007300 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 248,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2023 (stav ku koncu obdobia 8/2023) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 232 tis. €, z toho stavby 224 tis. €. Záväzky spolu 270 tis. €. V roku 2017 bol dlhodobý hmotný majetok 302 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 232 tis. € | – | 224 tis. € | – | – | 232 tis. € | 270 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 243 tis. € | – | 233 tis. € | – | – | 243 tis. € | 265 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 261 tis. € | – | 247 tis. € | – | – | 261 tis. € | 290 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 257 tis. € | – | 254 tis. € | – | – | 257 tis. € | 282 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 272 tis. € | – | 267 tis. € | – | – | 272 tis. € | 299 tis. € | – | súvaha |
| 2018 | 287 tis. € | – | 281 tis. € | – | – | 287 tis. € | 314 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2023, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
| – |
| súvaha |
| 2017 | 302 tis. € | – | 295 tis. € | – | – | 302 tis. € | 320 tis. € | – | súvaha 2018 (minulé obdobie) |
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Obec Staškov IČO 00314293 | Zriaďovateľ | – | – | 17. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2023 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.