Rozpočtová organizáciaIČO 37915606Rezort Subjekty verejnej správyVznik 4. 9. 1972Zánik 31. 8. 2025Mníchova Lehota 188, Mníchova Lehota
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2025 | DodatokKolektívna zmluva na roky 2023-2024 - dodatok č. 3 | ZO OZPŠaV na Slovensku pri MŠ Mníchova Lehota | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 294 tis. € (rok predtým 376 tis. €), z toho osobné náklady 196 tis. € a transfery iným subjektom 41 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 5 411 €, z toho pozemky 0 € a stavby 0 €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294 tis. € | 311 tis. € | 18 tis. € | 5 411 € | 0 € | 0 € | 3 756 € |
| 2024 | 376 tis. € | 378 tis. € | 2 297 € | 497 tis. € | 0 € | 479 tis. € | 512 tis. € |
| 2023 | 366 tis. € | 355 tis. € | -11 tis. € | 507 tis. € | 0 € | 492 tis. € | 525 tis. € |
| 2022 | 299 tis. € | 300 tis. € | 715 € | 532 tis. € | 0 € | 505 tis. € | 539 tis. € |
| 2021 | 216 tis. € | 214 tis. € | -2 109 € | 544 tis. € | 0 € | 518 tis. € | 551 tis. € |
| 2020 | 170 tis. € | 173 tis. € | 2 630 € | 16 tis. € | 0 € | 3 909 € | 21 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 217 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100004500 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 217,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav ku koncu obdobia 8/2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 0 €, z toho pozemky 0 €, stavby 0 €. Záväzky spolu 3 756 €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 6 686 €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 3 756 € | 0 € | súvaha |
| 2024 | 482 tis. € | 0 € | 479 tis. € | 0 € | 0 € | 482 tis. € | 512 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2023 | 496 tis. € | 0 € | 492 tis. € | 0 € | 0 € | 496 tis. € | 525 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2022 | 511 tis. € | 0 € | 505 tis. € | 0 € | 0 € | 511 tis. € | 539 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2021 | 526 tis. € | 0 € | 518 tis. € | 0 € | 0 € | 526 tis. € | 551 tis. € | 0 € | súvaha |
| 2020 | 5 324 € | 0 € | 3 909 € | 0 € | 0 € | 5 324 € | 21 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 0 € |
| súvaha |
| 2019 | 6 686 € | 0 € | 4 188 € | 0 € | 0 € | 6 686 € | 22 tis. € | 0 € | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Obec Mníchova Lehota IČO 00311774 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 7. 1973 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.