Rozpočtová organizáciaIČO 42276098Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 1. 1974Zánik 31. 12. 2023Lánska 952, Považská Bystrica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 12. 2023 | Zmluva o združenej dodávke elektriny | encare, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | INMEDIA, spol. s r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 23. 12. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | BARTOŠEK s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 23. 12. 2023 | Rámcová kúpno-predajná zmluva | Milan Brojo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 23. 12. 2023 | Kúpno-predajná zmluva | PRAD. s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 9. 2023 | ZMLUVA O POSKYTOVANÍ KONZULTAČNÝCH SLUŽIEB PRI OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV | GETPROFI, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 7. 2023 | Zmluva o poskytovaní služieb | AM Capital, s.r.o. | 225,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 31. 3. 2023 | DodatokDodatok č. 6 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 8/2007 | MvDr. Angela Mituníková | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 3. 2023 | Dohoda §54, Pomáhame utečencom (Opatrenie č. 3 Dobrovoľnícke činnosti) | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 1 643,04 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 27. 3. 2023 | Dohoda, NP Aktivácia ZUoZ (opatrenie č. 2) - zamestnávateľ | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 3. 2023 | DodatokDodatok č.007 k Zmluve o dodávke plynu | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 3. 2023 | Zmluva o spolupráci | Nadácia Spoločne pre región | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 14. 2. 2023 | Kolektívna zmluva | Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku pri Materskej škole, Lánska 952, Považská Bystrica | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 26. 1. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | INMEDIA, spol. s r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 1. 2023 | Kúpna zmluva | BARTOŠEK s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 1. 2023 | Kúpno - predajná zmluva | PRAD, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 1. 2023 | Kúpna zmluva - rámcová | ATC-JR, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 1. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 1. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | Milan Brojo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 1. 2023 | Dodatok č. 11 k Zmluve o dodávke a odbere tepla č. 163/2012/PTZ | Teplo GGE s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 10. 1. 2023 | Zmluva o poskytovaní služieb v oblasti IT | AM Capital, s.r.o. | 250,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 10. 1. 2023 | Zmluva o poskytovaní služieb v oblasti verejného obstarávania | AM Capital, s.r.o. | 225,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 10. 1. 2023 | Zmluva o poskytovaní služieb | AM Capital, s.r.o. | 840,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2023 mal náklady 757 tis. € (rok predtým 630 tis. €), z toho osobné náklady 470 tis. € a transfery iným subjektom 90 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 409 tis. €, z toho pozemky 53 tis. € a stavby 343 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 757 tis. € | 738 tis. € | -19 tis. € | 409 tis. € | 53 tis. € | 343 tis. € | 465 tis. € |
| 2022 | 630 tis. € | 627 tis. € | -3 038 € | 420 tis. € | 53 tis. € | 353 tis. € | 457 tis. € |
| 2021 | 559 tis. € | 559 tis. € | -74 € | 425 tis. € | 53 tis. € | 362 tis. € | 459 tis. € |
| 2020 | 512 tis. € | 508 tis. € | -4 519 € | 433 tis. € | 53 tis. € | 372 tis. € | 467 tis. € |
| 2019 | 533 tis. € | 530 tis. € | -3 646 € | 409 tis. € | 53 tis. € | 346 tis. € | 438 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 434 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100003919 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 434,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Považská Bystrica IČO 00317667 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2023 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2023 (stav k 31. 12. 2023) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 402 tis. €, z toho pozemky 53 tis. €, stavby 343 tis. €. Záväzky spolu 465 tis. €. V roku 2018 bol dlhodobý hmotný majetok 400 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 402 tis. € | 53 tis. € | 343 tis. € | – | – | 402 tis. € | 465 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 416 tis. € | 53 tis. € | 353 tis. € | 3 040 € | – | 416 tis. € | 457 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 420 tis. € | 53 tis. € | 362 tis. € | 3 040 € | – | 420 tis. € | 459 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 431 tis. € | 53 tis. € | 372 tis. € | 3 040 € | – | 431 tis. € | 467 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 406 tis. € | 53 tis. € | 346 tis. € | 3 040 € | – | 406 tis. € | 438 tis. € | – | súvaha |
| 2018 | 400 tis. € | 53 tis. € | 342 tis. € | – | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2023, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 400 tis. € |
| 429 tis. € |
| – |
| súvaha 2019 (minulé obdobie) |