Rozpočtová organizáciaIČO 42276624Rezort Subjekty verejnej správyVznik 20. 4. 1968Zánik 31. 12. 2023Dukelská 977, Považská Bystrica
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2023. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 12. 2023 | Zmluva o združenej dodávke elektriny | encare, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | DodatokDodatok č. 1 z Zmluve o vedení účtovníctva | A&Z Accounting, s. r. o., | 0 € | Suma 0 € |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Zmluva o obchodných a dodacích podmienkach | ZELMIX s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Kúpna zmluva | Miroslav Trško | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Kúpno-predajná zmluva | Nordfood s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Zmluva o podmienkach predaja | KORUNA, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Kúpno-predajná zmluva | F A J P s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 12. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | BARTOŠEK s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 12. 2023 | Kúpna zmluva - rámcová | ATC-JR, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 12. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | Hossa family, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 12. 2023 | Rámcová kúpno-predajná zmluva | Milan Brojo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 27. 12. 2023 | Rámcová zmluva Na dodávku „mäsa, údenín a mäsových výrobkov“ | BRIPET s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 13. 12. 2023 | DodatokDodatok č. 2 ku Kolektívnej zmluve | Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku pri Materskej škole, Dukelská 977, Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 1. 12. 2023 | Zmluva o vedení účtovníctva | A&Z Accounting, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 10. 10. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Gabriela Fáber | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 5. 10. 2023 | Zmluva o zabezpečení stravovania | Základná škola, Nemocničná 987/2, 017 01 Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 9. 2023 | Dohoda číslo 23/11/054/326 o zabezpečení podmienok vykonávania aktivačnej činnosti | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 22. 9. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Michaela Jurdíková | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 22. 9. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Nina Gorelková | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 22. 9. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne. | Nina Gorelková | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 22. 9. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Radka Ježová | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 7. 9. 2023 | Dohoda 23/11/054/302 o zabezpečení podmienok na vykonávania dobrovoľníckej činnosti | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 23. 8. 2023 | Zmluva č. 2023_KGR_POP3MŠ_PKPO_214 o vzájomnej spolupráci pri implementácii projektových aktivít | Národný inštitút vzdelávania a mládeže | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 23. 8. 2023 | Zmluva č. 2023_KGR_POP3MŠ_PKPO_214 o vzájomnej spolupráci pri implementácii projektových aktivít | Národný inštitút vzdelávania a mládeže | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 23. 7. 2023 | Rámcová zmluva Na dodávku „mäsa, údenín a mäsových výrobkov“ | BRIPET s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 7. 2023 | Zmluva o poskytovaní služieb | AM Capital, s.r.o. | 225,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 2. 7. 2023 | Darovacia zmluva | Občianske združenie ZRNIEČKA PRE SNY | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 21. 6. 2023 | DodatokDodatok č.005 k Zmluve o dodávke plynu | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 6. 2023 | DodatokDodatok č.005 k Zmluve o dodávke plynu | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 21. 6. 2023 | DodatokDodatok č.005 k Zmluve o dodávke plynu | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 20. 6. 2023 | Darovacia zmluva | Občianske združenie ZRNIEČKA PRE SNY | 300,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 14. 6. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Lucia Pauer | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 20. 5. 2023 | DodatokDodatok č.1 k dohode Č. 22/11/054/272 o zabezpečení podmienok na vykonávanie aktivácie | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 20. 5. 2023 | Zmluva o donáške diétnej stravy do školskej jedálne | Nina Gorelková | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 15. 5. 2023 | DodatokDodatok č. 1 k dohode č. 22/11/010/25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 12. 5. 2023 | Zmluva o poskytnutí praktického vyučovania | Stredná odborná škola pedagogická | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 12. 5. 2023 | Rámcová kúpna zmluva | AG FOODS SK s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 12. 5. 2023 | DodatokDodatok č.1 k dohode Č. 23/11/054/140 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 5. 5. 2023 | Zmluva o dobrovoľníckej činnosti | Andrea Hederová | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 19. 4. 2023 | Rámcová zmluva o dodávkach tovaru | FRUCTOP, s.r.o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 5. 4. 2023 | Zmluva o poskytovaní činností pracovnej zdravotnej služby | Mgr. Jozef Kardoš | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 31. 3. 2023 | Dohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 85,80 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 31. 3. 2023 | Dohoda, NP Aktivácia ZUoZ (opatrenie č. 2) - zamestnávateľ | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | 342,30 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 31. 3. 2023 | DodatokDodatok č. 1 k Rámcovej kúpnej zmluve | Hossa family, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 17. 3. 2023 | Dohoda o poskytovaní služieb | Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 13. 3. 2023 | Dohoda o poskytovaní služieb | Základná škola Stred 44/1, Považská Bystrica | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 11. 3. 2023 | Dohoda o poskytovaní služieb | Základná škola, Nemocničná 987/2, Považská Bystrica | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 3. 2023 | Zmluva o uznaní záväzku a splátkach dlhu | Stredoslovenská energetika, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 3. 2023 | Zmluva o uznaní záväzku a splátkach dlhu | Stredoslovenská energetika, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 26. 2. 2023 | Dohoda o zabezpečení odbornej praxe | Súkromná stredná odborná škola pedagogická | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2023 mal náklady 1,1 mil. € (rok predtým 910 tis. €), z toho osobné náklady 645 tis. € a transfery iným subjektom 110 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 1,4 mil. €, z toho pozemky 41 tis. € a stavby 1,4 mil. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | 12 tis. € | 1,4 mil. € | 41 tis. € | 1,4 mil. € | 1,5 mil. € |
| 2022 | 910 tis. € | 884 tis. € | -25 tis. € | 655 tis. € | 41 tis. € | 586 tis. € | 743 tis. € |
| 2021 | 769 tis. € | 748 tis. € | -21 tis. € | 663 tis. € | 41 tis. € | 580 tis. € | 726 tis. € |
| 2020 | 833 tis. € | 843 tis. € | 10 tis. € | 676 tis. € | 41 tis. € | 588 tis. € | 718 tis. € |
| 2019 | 776 tis. € | 763 tis. € | -13 tis. € | 690 tis. € | 41 tis. € | 596 tis. € | 742 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 465 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100003911 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 465,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2023 (stav k 31. 12. 2023) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 1,4 mil. €, z toho pozemky 41 tis. €, stavby 1,4 mil. €. Záväzky spolu 1,5 mil. €. V roku 2018 bol dlhodobý hmotný majetok 650 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1,4 mil. € | 41 tis. € | 1,4 mil. € | – | – | 1,4 mil. € | 1,5 mil. € | – | súvaha |
| 2022 | 648 tis. € | 41 tis. € | 586 tis. € | – | – | 648 tis. € | 743 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 658 tis. € | 41 tis. € | 580 tis. € | 13 tis. € | – | 658 tis. € | 726 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 667 tis. € | 41 tis. € | 588 tis. € | 13 tis. € | – | 667 tis. € | 718 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 675 tis. € | 41 tis. € | 596 tis. € | 13 tis. € | – | 675 tis. € | 742 tis. € | – | súvaha |
| 2018 | 650 tis. € | 41 tis. € | 605 tis. € | – | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2023, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 650 tis. € |
| 699 tis. € |
| – |
| súvaha 2019 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Považská Bystrica IČO 00317667 | Zriaďovateľ | – | – | 11. 10. 1978 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2023 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.