Rozpočtová organizáciaIČO 42276632Rezort Subjekty verejnej správyVznik 1. 9. 2012Považská Teplá 181, 01705 Považská Bystrica
V zmluvách vystupuje pod názvom „ZŠ s MŠ Považská Teplá 181, 017 05 Považská Bystrica“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 10. 2025 | Zmluva uzatvorená podľa zákona číslo 422/2002 Z.z. o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách č. 13572025 | Považská vodárenská spoločnosť, a.s. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 1,0 mil. € (rok predtým 1,1 mil. €), z toho osobné náklady 766 tis. € a transfery iným subjektom 50 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 309 tis. €, z toho pozemky 54 tis. € a stavby 178 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | -8 175 € | 309 tis. € | 54 tis. € | 178 tis. € | 377 tis. € |
| 2024 | 1,1 mil. € | 1,0 mil. € | -17 tis. € | 312 tis. € | 54 tis. € | 186 tis. € | 372 tis. € |
| 2023 | 967 tis. € | 971 tis. € | 3 525 € | 315 tis. € | 54 tis. € | 193 tis. € | 357 tis. € |
| 2022 | 835 tis. € | 801 tis. € | -34 tis. € | 302 tis. € | 54 tis. € | 200 tis. € | 354 tis. € |
| 2021 | 708 tis. € | 701 tis. € | -6 810 € | 309 tis. € | 54 tis. € | 208 tis. € | 327 tis. € |
| 2020 | 668 tis. € | 673 tis. € | 4 568 € | 322 tis. € | 54 tis. € | 216 tis. € | 332 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 1 projekte so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 1 648 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - edukačné publikácie pre cudzie jazyky* 07R01-20-M01-00992 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie k prostriedkom mechanizmu na edukačnépublikácie pre cudzie jazyky | – | 1 648,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 253 tis. €, z toho pozemky 54 tis. €, stavby 178 tis. €. Záväzky spolu 377 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 295 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253 tis. € | 54 tis. € | 178 tis. € | – | – | 253 tis. € | 377 tis. € | – | súvaha |
| 2024 | 261 tis. € | 54 tis. € | 186 tis. € | – | – | 261 tis. € | 372 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 261 tis. € | 54 tis. € | 193 tis. € | – | – | 261 tis. € | 357 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 266 tis. € | 54 tis. € | 200 tis. € | – | – | 266 tis. € | 354 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 270 tis. € | 54 tis. € | 208 tis. € | – | – | 270 tis. € | 327 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 282 tis. € | 54 tis. € | 216 tis. € | – | – | 282 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 332 tis. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 295 tis. € | 54 tis. € | 227 tis. € | – | – | 295 tis. € | 339 tis. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Mesto Považská Bystrica IČO 00317667 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2012 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.