Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 43982417Rezort Subjekty verejnej správyVznik 9. 2. 2008Mliečany 105, 92901 Dunajská Streda
V zmluvách vystupuje pod názvom „Innopharma s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2022. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2022 | Nájomná zmluva o prenájme priestorov Kultúrneho domu v Made | Obec Mad | 270,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 28,1 mil. € (o 18 % viac ako v roku 2024) a zisk 5,5 mil. € (rok predtým zisk 3,4 mil. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28,1 mil. € | 5,5 mil. € | 16,0 mil. € | 11,7 mil. € | 4,2 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 23,7 mil. € | 3,4 mil. € | 13,3 mil. € | 8,3 mil. € | 5,0 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 18,9 mil. € | 1,4 mil. € | 9,4 mil. € | 6,5 mil. € | 3,0 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 16,0 mil. € | 1,1 mil. € | 8,8 mil. € | 6,5 mil. € | 2,3 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 16,0 mil. € | 2,1 mil. € | 8,7 mil. € | 6,0 mil. € | 2,6 mil. € | Úč POD |
| 2020 | 12,4 mil. € | 2,3 mil. € | 7,8 mil. € | 5,5 mil. € | 2,4 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 3. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 20 668 € (zapísané od 19. 8. 2021).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| PRINCIPLE HEALTHCARE INTERNATIONAL LIMITED bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 19 918 € | 96,37 % | 10. 3. 2021 |
| EVP Group GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 750 € | 3,63 % | 24. 2. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Euro Vital Pharma Holding GmbH bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 750 € | 19. 8. 2021 – 23. 2. 2022 |
| PRINCIPLE HEALTHCARE INTERNATIONAL LIMITED bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 19 918 € | 6. 8. 2014 – 9. 3. 2021 |
| Pál Krisztián Lang | Spoločník | 2 988 € | 9. 2. 2008 – 8. 7. 2020 |
| Stuart Barker | Spoločník | 996 € | 19. 4. 2008 – 8. 7. 2020 |
| Clare Campbell | Spoločník | 996 € | 19. 4. 2008 – 8. 7. 2020 |
| PRINCIPLE HEALTHCARE INTERNATIONAL LIMITED bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 13 942 € | 26. 10. 2010 – 5. 8. 2014 |
| Christopher Clive Haggett-King | Spoločník | 996 € | 26. 10. 2010 – 5. 8. 2014 |
| BIOCALTH INTERNATIONAL (UK) LIMITED bez slovenského IČO v registri | Spoločník | 14 937,26 € | 19. 4. 2008 – 25. 10. 2010 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2022 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.