Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 45395179Rezort Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRVznik 16. 2. 2010Bratislavská 752, 91105 Trenčín
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2020. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 4. 6. 2020 | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 405 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Inteligentná inovácia v spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o 313012Z195 · zmluva účinná od 23. 7. 2021 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 405 114,25 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 21 tis. €: minimálna pomoc (de minimis) 21 tis. € (2×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 11. 1. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - poskytovanie poradenských služieb bezplatne alebo za čiastočnú úhradu | 20 922,30 € |
| 9. 12. 2025 | Ministerstvo hospodárstva SR | minimálna pomoc (de minimis) Nepriama - poskytovanie poradenských služieb bezplatne alebo za čiastočnú úhradu | 6,43 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2020. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2020 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2015.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 2,6 mil. € (o 21 % viac ako v roku 2024) a zisk 199 tis. € (rok predtým zisk 124 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,6 mil. € | 199 tis. € | 2,1 mil. € | 1,5 mil. € | 526 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 2,2 mil. € | 124 tis. € | 2,2 mil. € | 1,4 mil. € | 689 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 2,3 mil. € | 149 tis. € | 2,5 mil. € | 1,3 mil. € | 966 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 2,0 mil. € | 78 tis. € | 2,3 mil. € | 1,2 mil. € | 964 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 1,5 mil. € | 33 tis. € | 2,1 mil. € | 1,1 mil. € | 911 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 1,4 mil. € | 75 tis. € | 2,2 mil. € | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 100 € (zapísané od 16. 2. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Martin Bartoš | Spoločník | 2 550 € | 50 % | 12. 2. 2022 |
| Ing. Lenka Čapková | Spoločník | 2 550 € | 50 % | 12. 2. 2022 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Ing. Lenka Čapková | Spoločník | 1 700 € | 4. 4. 2013 – 11. 2. 2022 |
| Martin Bartoš | Spoločník | 1 700 € | 16. 2. 2010 – 11. 2. 2022 |
| Ing. Jana Bartošová | Spoločník | 1 700 € | 16. 2. 2010 – 11. 2. 2022 |
| Ing. Lenka Bartošová | Spoločník | – | 16. 2. 2010 – 3. 4. 2013 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2020 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.