Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 48322598Rezort Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.Vznik 1. 10. 2015Budmerice 819, 90086 Budmerice
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2017. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 4. 12. 2017 | Zmluva o poskytnutí finančného daru | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | 15 000,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 2 poskytnutia za 7 636 €: minimálna pomoc (de minimis) 7 000 € (1×), pomoc počas pandémie COVID-19 636 € (1×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 5. 8. 2025 | Fond na podporu umenia | minimálna pomoc (de minimis) Priama - dotácia, príspevok, grant | 7 000,00 € |
| 5. 2. 2021 | National Development Fund I., s. r. o. | pomoc počas pandémie COVID-19 priama - odpustenie záručného poplatku · SA.57484 (2020/N) | 636,28 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Žiadosti o dotáciu z Fondu na podporu umenia: 9 žiadostí, z toho podporených 9 so sumou spolu 66 tis. €.
| Rok | Projekt | Stav | Žiadané | Pridelené |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Archivárky na cestách a Legenda o sv. Gerardovi. 25-154-03708 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 18 600,00 € | 7 000,00 € |
| 2022 | Preklady svetovej historickej literatúry s komentármi slovenských historikov (Edícia Minora) 22-156-03019 · 1.5.6 / Vydávanie prekladov umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 19 500,00 € | 5 000,00 € |
| 2021 | Pútnik z Hlohovca. 21-154-03711 · 1.5.4 / vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 21 300,00 € | 8 000,00 € |
| 2021 | Eberhard Windecke. Pamätihodnosti z čias panovania cisára Žigmunda 21-156-02427 · 1.5.6 / Vydávanie prekladovej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie - príjemca vyzvaný na opravu | 12 500,00 € | 6 500,00 € |
| 2020 | Preklady svetovej historickej literatúry s komentármi slovenských historikov (Edícia Minora) 20-156-02901 · 1.5.6 / Vydávanie prekladovej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 11 800,00 € | 10 500,00 € |
| 2020 | Rytier bez kráľa. Pankrác zo Svätého Mikuláša 20-154-04487 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 11 500,00 € | 9 000,00 € |
| 2019 | Pavel Dvořák Stopy Dávnej minulosti 10 19-154-03652 · 1.5.4 / Vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie prijaté podateľnou | 11 500,00 € | 6 000,00 € |
| 2018 | Stopy dávnej minulosti 9 (Dejiny Slovenska v príbehoch) 18-152-02871 · 1.5.2 / Tvorba a vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Vyúčtovanie akceptované | 17 000,00 € | 6 500,00 € |
| 2016 | Stopy dávnej minulosti 8 (Slovensko na konci stredoveku). 16-152-03844 · 1.5.2 / Tvorba a vydávanie pôvodnej slovenskej umeleckej literatúry | Zmluva ukončená | 17 120,00 € | 7 000,00 € |
Zdroj: Fond na podporu umenia, zoznam projektov (export za roky 2016 až dnes). Pridelená suma je rozhodnutie fondu, nie nutne vyplatená suma.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 96 tis. € (o 44 % menej ako v roku 2024) a zisk 15 tis. € (rok predtým zisk 12 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 tis. € | 15 tis. € | 265 tis. € | 246 tis. € | 19 tis. € | Úč MUJ |
| 2024 | 172 tis. € | 12 tis. € | 302 tis. € | 232 tis. € | 70 tis. € | Úč MUJ |
| 2023 | 173 tis. € | 27 tis. € | 306 tis. € | 219 tis. € | 87 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 200 tis. € | 17 tis. € | 302 tis. € | 192 tis. € | 110 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 247 tis. € | 54 tis. € | 282 tis. € | 175 tis. € | 107 tis. € | Úč MUJ |
| 2020 | 89 tis. € | 18 tis. € | 137 tis. € | 121 tis. € | 16 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 2. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 7 500 € (zapísané od 26. 7. 2019).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Katarína Dvořáková | Spoločník | 2 500 € | 33,33 % | 26. 7. 2019 |
| PhDr. Daniela Dvořáková, CSc. | Spoločník | 2 500 € | 33,33 % | 1. 10. 2015 |
| Krištof Dvořák | Spoločník | – | – | 11. 7. 2019 |
| Pavel Dvořák | Spoločník | – | – | 11. 7. 2019 |
| Eliška Tereza Dvořáková | Spoločník | – | – | 11. 7. 2019 |
| Žofia Dvořáková | Spoločník | – | – | 11. 7. 2019 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| PhDr. Pavel Dvořák | Spoločník | 2 500 € | 1. 10. 2015 – 10. 7. 2019 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2017 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.