Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 52498051Rezort Subjekty verejnej správyVznik 27. 7. 2019Vysokoškolákov 8421/41, 01008 Žilina
V zmluvách vystupuje pod názvom „Minat Company s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Mesto Žilina |
| 1,00 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 5 poskytnutí za 12 tis. €: pomoc počas pandémie COVID-19 12 tis. € (5×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 20. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA. 64688 (2021/NN) | 5 733,32 € |
| 31. 3. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 2 522,00 € |
| 27. 11. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 2 101,67 € |
| 18. 1. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 1 538,33 € |
| 8. 3. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 276,11 € |
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Podľa zoznamov dlžníkov, ktoré inštitúcie zo zákona zverejňujú. Zoznamy majú len informatívny charakter: dlh mohol byť medzitým zaplatený a nie sú v nich penále. Spolu 1 877 €.
Zdroje: zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne, zoznam daňových dlžníkov Finančnej správy SR (licencia CC BY 4.0; zoznam neuvádza IČO, priraďujeme podľa názvu a obce sídla), zoznam dlžníkov VšZP (cez Slovensko.Digital), 100 najväčších dlžníkov Dôvery, Centrálny register pohľadávok štátu (MF SR). Dôvera zverejňuje len 100 najväčších dlžníkov, Union len vyhľadávanie, preto dlhy voči nim tu môžu chýbať. Prehľad dlžníkov
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 219 tis. € (o 1 % menej ako v roku 2024) a zisk 6 799 € (rok predtým zisk 8 251 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 219 tis. € | 6 799 € | 139 tis. € | 47 tis. € | 92 tis. € | Úč MUJ |
| 2024 | 222 tis. € | 8 251 € | 191 tis. € | 41 tis. € | 150 tis. € | Úč MUJ |
| 2023 | 241 tis. € | 18 tis. € | 83 tis. € | 32 tis. € | 50 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 188 tis. € | 12 tis. € | 75 tis. € | 14 tis. € | 60 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 92 tis. € | -15 tis. € | 59 tis. € | 1 928 € | 57 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 90 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 1. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 27. 7. 2019).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Milan Bobek | Spoločník | 5 000 € | 100 % | 31. 1. 2026 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Milan Bobek | Spoločník | 2 500 € | 15. 11. 2025 – 30. 1. 2026 |
| Natália Ľuptáková | Spoločník | 2 500 € | 15. 11. 2025 – 30. 1. 2026 |
| Milan Bobek | Spoločník | – | 21. 5. 2022 – 14. 11. 2025 |
| Natália Ľuptáková | Spoločník | – | 21. 5. 2022 – 14. 11. 2025 |
| Milan Bobek | Spoločník | – | 27. 7. 2019 – 20. 5. 2022 |
| Natália Ľuptáková | Spoločník | – | 27. 7. 2019 – 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
4 zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 30. 5. 2025 | Nájom alebo výpožička | Mesto Žilina | Nájomná zmluva č. 589/2025 - prenájom časti parc.č. 5712,zast. pl. a nádv. o výmere 73,5m2 na Mariánskom námestí za účelom umiestnenia a pre… k. ú. územie neuvedené: 5712 | 1,00 € |
| 25. 3. 2025 | Nájom alebo výpožička | Mesto Žilina | Nájomná zmluva č. 101/2025 - prenájom časti parc.č. 5712,zast. pl. a nádv. o výmere 73,5m2 na Mariánskom námestí za účelom umiestnenia a pre… k. ú. územie neuvedené: 5712 | 1,00 € |
| 17. 2. 2025 | Nájom alebo výpožička | Mesto Žilina | Nájomná zmluva č. 100/2025 - prenájom časti parc.č. 5712,zast. pl. a nádv. o výmere 36,75m2 na Mariánskom námestí za účelom umiestnenia a pr… k. ú. územie neuvedené: 5712 | 1,00 € |
| 9. 4. 2024 | Nájom alebo výpožička | Mesto Žilina | Nájomná zmluva č. 212/2024 - prenájom časti parc.č. 5712,zast. pl. a nádv. o výmere 73,5m2 na Mariánskom námestí za účelom umiestnenia a pre… k. ú. územie neuvedené: 5712 | 1,00 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 3. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 3. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame