Rozpočtová organizáciaIČO 52585212Rezort Elektronický kontraktačný systémVznik 1. 9. 2019Zánik 31. 8. 2025Bratislavská 44, Malinovo
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2025. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 19. 2. 2025 | ZMLUVA o nájme | Obec Malinovo | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 2,3 mil. € (rok predtým 2,9 mil. €), z toho osobné náklady 1,6 mil. € a transfery iným subjektom 73 tis. €. Majetok v účtovnej hodnote 1,7 mil. €, z toho pozemky 239 tis. € a stavby 1,3 mil. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,3 mil. € | 2,3 mil. € | -14 tis. € | 1,7 mil. € | 239 tis. € | 1,3 mil. € | 1,7 mil. € |
| 2024 | 2,9 mil. € | 2,9 mil. € | 54 tis. € | 1,9 mil. € | 287 tis. € | 1,3 mil. € | 1,9 mil. € |
| 2023 | 2,6 mil. € | 2,6 mil. € | 22 tis. € | 2,0 mil. € | 287 tis. € | 1,4 mil. € | 2,0 mil. € |
| 2022 | 2,0 mil. € | 2,0 mil. € | -38 tis. € | 1,9 mil. € | 287 tis. € | 1,4 mil. € | 2,0 mil. € |
| 2021 | 1,8 mil. € | 1,9 mil. € | 58 tis. € | 1,7 mil. € | 287 tis. € | 1,2 mil. € | 1,7 mil. € |
| 2020 | 1,6 mil. € | 1,5 mil. € | -87 tis. € | 1,6 mil. € | 287 tis. € | 1,2 mil. € | 1,7 mil. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 3 projektoch so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 6 146 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| bez výzvy - edukačné publikácie pre cudzie jazyky* 07R01-20-M01-02198 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie k prostriedkom mechanizmu na edukačnépublikácie pre cudzie jazyky | – | 4 259,00 € | – |
| Spolu úspešnejší 2021 06R06-20-V02-100018666 · K6 Dostupnosť, rozvoj a kvalita inkluzívneho vzdelávania · stav neuvedený · Spolu úspešnejší 2021 | – | 1 650,00 € | – |
| Projekt 07R02-20-M03-00184 07R02-20-M03-00184 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Príspevok na profesijný rozvoj pedagogických a odborných zamestnancov v MŠ, ZŠ a SŠ | – | 237,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Bratislavský samosprávny kraj IČO 36063606 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 9. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2025 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav ku koncu obdobia 8/2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 1,6 mil. €, z toho pozemky 239 tis. €, stavby 1,3 mil. €, nedokončené investície 24 tis. €. Záväzky spolu 1,7 mil. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 1,5 mil. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,6 mil. € | 239 tis. € | 1,3 mil. € | 24 tis. € | – | 1,6 mil. € | 1,7 mil. € | – | súvaha |
| 2024 | 1,7 mil. € | 287 tis. € | 1,3 mil. € | 24 tis. € | – | 1,7 mil. € | 1,9 mil. € | – | súvaha |
| 2023 | 1,7 mil. € | 287 tis. € | 1,4 mil. € | 24 tis. € | – | 1,7 mil. € | 2,0 mil. € | – | súvaha |
| 2022 | 1,7 mil. € | 287 tis. € | 1,4 mil. € | 24 tis. € | – | 1,7 mil. € | 2,0 mil. € | – | súvaha |
| 2021 | 1,5 mil. € | 287 tis. € | 1,2 mil. € | 24 tis. € | – | 1,5 mil. € | 1,7 mil. € | – | súvaha |
| 2020 | 1,5 mil. € | 287 tis. € | 1,2 mil. € | 24 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| – |
| 1,5 mil. € |
| 1,7 mil. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 1,5 mil. € | 287 tis. € | 1,2 mil. € | 24 tis. € | – | 1,5 mil. € | 1,7 mil. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.