Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 53675002Rezort Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRVznik 15. 4. 2021Beňuš 496, 97664 Beňuš
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 4. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2022. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Plemenárske služby Slovenskej republiky, š.p. |
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
| 25. 4. 2022 | DodatokPríloha č. 1/2022/OV k zmluve č. BB/2022/601401/OV/ML na vykonávanie kontroly úžitkovosti u oviec | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š.p. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 25. 4. 2022 | Zmluva č. BB/2022/601401/OV/ML na vykonávanie kontroly mliekovej úžitkovosti oviec | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š.p. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 15. 2. 2022 | Príloha č. 1_2022_W k Zmluve č. BB_2022_601401_OV_W na dodanie aplikačného programového vybavenia WINREG | Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 15. 2. 2022 | Zmluva č. BB_2022_601401_OV_W na dodanie aplikačného programového vybavenia WINREG | Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 15. 2. 2022 | Príloha č. 1_2022_W k Zmluve č. BB_2022_601401_HD_W na dodanie aplikačného programového vybavenia WINREG | Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 15. 2. 2022 | Zmluva č. BB_2022_601401_HD_W na dodanie aplikačného programového vybavenia WINREG | Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 1 projekte so zazmluvnenou sumou spolu 83 tis. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Modernizácia výroby spoločnosti PD REMESLO s. r. o. 309040FSP1 · zmluva účinná od 24. 4. 2025 | 2014–2020 | Projekt riadne ukončený (K) | 83 025,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| OVINI, s.r.o. IČO 36058157 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 500 000 € | 100 % | 2. 3. 2022 |
| MaJa, s.r.o. IČO 36042935 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 100 000 € | 100 % | 22. 1. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 710 tis. € (o 1 % menej ako v roku 2024) a zisk 535 € (rok predtým zisk 117 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 710 tis. € | 535 € | 7,4 mil. € | 2,2 mil. € | 5,2 mil. € | Úč POD |
| 2024 | 717 tis. € | 117 tis. € | 7,0 mil. € | 2,1 mil. € | 4,8 mil. € | Úč POD |
| 2023 | 768 tis. € | 43 tis. € | 7,0 mil. € | 1,3 mil. € | 5,7 mil. € | Úč POD |
| 2022 | 360 tis. € | -160 tis. € | 7,3 mil. € | 1,3 mil. € | 6,0 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 3 250 € | -4 531 € | 888 tis. € | 4 469 € | 883 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 20. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 9 000 € (zapísané od 28. 10. 2021).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| JUDr. Juraj Remšík, LL.M. | Spoločník | 4 500 € | 50 % | 28. 10. 2021 |
| Ing. Bohumil Glezgo | Spoločník | 2 700 € | 30 % | 28. 10. 2021 |
| Ing. Peter Glezgo | Spoločník | 900 € | 10 % | 28. 10. 2021 |
| Ing. Jozef Urblík | Spoločník | 900 € | 10 % | 28. 10. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Máme text 2 zmlúv tohto subjektu. Slovo zadané do filtra hľadáme aj v ich obsahu, alebo hľadajte len v textoch.
Zmluvy tohto úradu za rok 2022 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
2 zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 14. 4. 2026 | Predaj alebo prevod | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 00704/2026-PKZ -K40109/26.00 - PD REMESLO s.r.o., k.ú. Braväcovo, okres Brezno | 9 548,00 € |
| 14. 4. 2026 | Predaj alebo prevod | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o prevode vlastníctva č. 00691/2026-PKZP-K40133/26.00 - PD REMESLO s.r.o., k.ú. Braväcovo, okres Brezno | 1 600,00 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 5. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 5. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame