Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 45925127Vznik 11. 11. 2010Mierové Nám. 20/20, 911 01 Trenčín
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 8. 7. 2026 | Nájomná zmluva č.199/32221/2026 | Mestské hospodárstvo a správa lesov, m.r.o., Trenčín | 140,00 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,0 mil. € (o 8 % viac ako v roku 2024) a zisk 224 tis. € (rok predtým zisk 207 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0 mil. € | 224 tis. € | 3,3 mil. € | 2,4 mil. € | 856 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 939 tis. € | 207 tis. € | 2,4 mil. € | 1,4 mil. € | 833 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 850 tis. € | 193 tis. € | 2,3 mil. € | 1,2 mil. € | 886 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 575 tis. € | -2 129 € | 3,4 mil. € | 1,5 mil. € | 863 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 299 tis. € | 75 tis. € | 3,3 mil. € | 1,5 mil. € | 833 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou spolu 1,1 mil. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Modernizácia technológie - Trenčiansky pivovar Lanius 313012D310 · zmluva účinná od 25. 7. 2017 | 2014–2020 | Projekt mimoriadne ukončený - neprispel k cieľom OP (K) | 683 000,00 € |
| Technológia-Trenčiansky pivovar Lanius 313031F141 · zmluva účinná od 7. 6. 2018 | 2014–2020 | Projekt mimoriadne ukončený - neprispel k cieľom OP (K) | 387 700,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 14 poskytnutí za 1,2 mil. €: štátna pomoc 998 tis. € (1×), pomoc počas pandémie COVID-19 193 tis. € (13×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 25. 5. 2016 | Pôdohospodárska platobná agentúra | štátna pomoc nenávratný finančný príspevok · regionálna investičná pomoc (čl. 14 GBER) · SA.42876 | 997 527,00 € |
| 16. 7. 2020 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.56986 (2020/N) | 69 499,74 € |
| 13. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 42 750,00 € |
| 16. 2. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 27 708,33 € |
| 26. 1. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 14 221,67 € |
| 7. 4. 2021 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Nepriama - dotovaná služba · SA.57485 (2020/N) | 12 750,00 € |
| 5. 11. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 8 747,92 € |
| 6. 2. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 4 750,00 € |
Zobrazujeme 8 najväčších. Najviac poskytli: Pôdohospodárska platobná agentúra 998 tis. €, Ministerstvo hospodárstva SR 109 tis. €, Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR 69 tis. €, Ministerstvo dopravy a výstavby SR 13 tis. €, National Development Fund I., s. r. o. 1 700 €.
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
4 zmlúv za 111 tis. €, ktoré samosprávy zverejnili na svojom webe a v otvorených dátach, ale v Centrálnom registri zmlúv sme ich nenašli. Takéto zoznamy dáva do katalógu len niekoľko samospráv, takže to nie je úplný obraz. Ako to spracúvame
| Samospráva | Zmlúv | Cena | Posledná |
|---|---|---|---|
| Mesto Trenčín | 4 | 111 tis. € | 17. 3. 2023 |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 11. 11. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| RNDr. Peter Kaššák | Spoločník | 3 500 € | 70 % | 22. 4. 2022 |
| Lenka Nádaská | Spoločník | 1 500 € | 30 % | 22. 8. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 1 z 1 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 2 fyzické osoby, z toho 1 s menom, ktoré medzi konečnými užívateľmi výhod nie je.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.