Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 45925127Rezort Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRVznik 11. 11. 2010Mierové Nám. 20/20, 911 01 Trenčín
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2024. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 28. 5. 2024 | Dodatok č. 1 k Nájomnej zmluve č. 27/2023 | Mesto Trenčín | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Prijímateľ v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou spolu 1,1 mil. €.
| Projekt | Obdobie | Stav | Zazmluvnená suma |
|---|---|---|---|
| Modernizácia technológie - Trenčiansky pivovar Lanius 313012D310 · zmluva účinná od 25. 7. 2017 | 2014–2020 | Projekt mimoriadne ukončený - neprispel k cieľom OP (K) | 683 000,00 € |
| Technológia-Trenčiansky pivovar Lanius 313031F141 · zmluva účinná od 7. 6. 2018 | 2014–2020 | Projekt mimoriadne ukončený - neprispel k cieľom OP (K) | 387 700,00 € |
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Pomoc podnikom od ministerstiev, fondov, krajov a miest (dotácie, príspevky, záruky, úľavy), ako ju poskytovatelia nahlásili do Centrálneho registra poskytnutej pomoci. Časť tejto pomoci býva financovaná z eurofondov a môže byť aj v časti Eurofondy, preto tieto dve sumy nesčítavajte.
Spolu 14 poskytnutí za 1,2 mil. €: štátna pomoc 998 tis. € (1×), pomoc počas pandémie COVID-19 193 tis. € (13×).
| Dátum | Poskytovateľ | Druh a forma | Suma |
|---|---|---|---|
| 25. 5. 2016 | Pôdohospodárska platobná agentúra | štátna pomoc nenávratný finančný príspevok · regionálna investičná pomoc (čl. 14 GBER) · SA.42876 | 997 527,00 € |
| 16. 7. 2020 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.56986 (2020/N) | 69 499,74 € |
| 13. 7. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 42 750,00 € |
| 16. 2. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 27 708,33 € |
| 26. 1. 2021 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.59809 (2020/N) | 14 221,67 € |
| 7. 4. 2021 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Nepriama - dotovaná služba · SA.57485 (2020/N) | 12 750,00 € |
| 5. 11. 2020 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.57599 (2020/N) | 8 747,92 € |
| 6. 2. 2022 | Ministerstvo hospodárstva SR | pomoc počas pandémie COVID-19 Priama - dotácia, príspevok, grant · SA.100900 (2021/N) | 4 750,00 € |
Zobrazujeme 8 najväčších. Najviac poskytli: Pôdohospodárska platobná agentúra 998 tis. €, Ministerstvo hospodárstva SR 109 tis. €, Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR 69 tis. €, Ministerstvo dopravy a výstavby SR 13 tis. €, National Development Fund I., s. r. o. 1 700 €.
Zdroj: Centrálny register poskytnutej pomoci (IS SEMP), Protimonopolný úrad SR, stav k 30. 10. 2026. Register zverejňuje minimálnu pomoc len za posledné 3 roky a štátnu pomoc len jednotlivo nad zákonné prahy (zvyčajne 500 000 €); staršie a menšie poskytnutia tu preto nemusia byť. Suma je výška pomoci, ako ju uviedol poskytovateľ (pri zárukách a úveroch je to hrubý ekvivalent pomoci, nie celá suma úveru).
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2024. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2024 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2018, 2017, 2015.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 1,0 mil. € (o 8 % viac ako v roku 2024) a zisk 224 tis. € (rok predtým zisk 207 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0 mil. € | 224 tis. € | 3,3 mil. € | 2,4 mil. € | 856 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 939 tis. € | 207 tis. € | 2,4 mil. € | 1,4 mil. € | 833 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 850 tis. € | 193 tis. € | 2,3 mil. € | 1,2 mil. € | 886 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 575 tis. € | -2 129 € | 3,4 mil. € | 1,5 mil. € | 863 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 299 tis. € | 75 tis. € | 3,3 mil. € | 1,5 mil. € | 833 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 5 000 € (zapísané od 11. 11. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| RNDr. Peter Kaššák | Spoločník | 3 500 € | 70 % | 22. 4. 2022 |
| Lenka Nádaská | Spoločník | 1 500 € | 30 % | 22. 8. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy tohto úradu za rok 2024 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.