Rozpočtová organizáciaIČO 00826847Rezort Slovenská informačná službaVznik 15. 2. 1993Vajnorská 37-39, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2022. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 13. 12. 2022 | Dodatok č. 8 k Zmluve o poskytovaní kúpeľnej starostlivosti zo dňa 19.12.2007 | Kúpeľno-rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra SR Bystrá | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 3. 3. 2022 | Realizačná zmluva | ALISON Slovakia s.r.o. | 46 224,00 € | Suma uvedená |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Detail · Register |
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Schválený a upravený rozpočet a skutočnosť podľa portálu rozpocet.sk (Ministerstvo financií SR). Upravený rozpočet zahŕňa rozpočtové opatrenia počas roka; čerpanie je skutočnosť voči upravenému rozpočtu.
| Rok | Výdavky schválené | upravené | skutočnosť | čerpanie | Príjmy skutočnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – |
| 2025 | 94,7 mil. € | 107,6 mil. € | 107,6 mil. € | 100 % | 174 tis. € |
| 2024 | 84,1 mil. € | 101,5 mil. € | 101,5 mil. € | 100 % | 179 tis. € |
| 2023 | 76,5 mil. € | 81,6 mil. € | 81,6 mil. € | 100 % | 136 tis. € |
| 2022 | 64,0 mil. € | 82,1 mil. € | 82,1 mil. € | 100 % | 137 tis. € |
| 2021 | 60,0 mil. € | 68,7 mil. € | 68,7 mil. € | 100 % | 124 tis. € |
| 2020 | 63,4 mil. € | 82,1 mil. € | 82,1 mil. € | 100 % | 483 tis. € |
| 2019 | 54,9 mil. € | 71,3 mil. € | 71,3 mil. € | 100 % | 225 tis. € |
| 2018 | 53,0 mil. € | 66,5 mil. € | 66,5 mil. € | 100 % | 169 tis. € |
| 2017 | 51,5 mil. € | 52,7 mil. € | 52,7 mil. € | 100 % | 168 tis. € |
| 2016 | 44,2 mil. € | 47,0 mil. € | 47,0 mil. € | 100 % | 241 tis. € |
| 2015 | 44,3 mil. € | 47,7 mil. € | 47,7 mil. € | 100 % | 172 tis. € |
| Rok | Výdavky schválené | upravené | skutočnosť | čerpanie | Príjmy skutočnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – |
| 2025 | 94,7 mil. € | 107,6 mil. € | 107,6 mil. € | 100 % | 174 tis. € |
| 2024 | 84,1 mil. € | 101,5 mil. € | 101,5 mil. € | 100 % | 179 tis. € |
| 2023 | 76,5 mil. € | 81,6 mil. € | 81,6 mil. € | 100 % | 136 tis. € |
| 2022 | 64,0 mil. € | 82,1 mil. € | 82,1 mil. € | 100 % | 137 tis. € |
| 2021 | 60,0 mil. € | 68,7 mil. € | 68,7 mil. € | 100 % | 124 tis. € |
| 2020 | 63,4 mil. € | 82,1 mil. € | 82,1 mil. € | 100 % | 483 tis. € |
| 2019 | 54,9 mil. € | 71,3 mil. € | 71,3 mil. € | 100 % | 225 tis. € |
| 2018 | 53,0 mil. € | 66,5 mil. € | 66,5 mil. € | 100 % | 169 tis. € |
| 2017 | 51,5 mil. € | 52,7 mil. € | 52,7 mil. € | 100 % | 168 tis. € |
| 2016 | 44,2 mil. € | 47,0 mil. € | 47,0 mil. € | 100 % | 241 tis. € |
| 2015 | 44,3 mil. € | 47,7 mil. € | 47,7 mil. € |
Zdroj: rozpocet.sk, Ministerstvo financií SR (údaje z Rozpočtového informačného systému a výkazníctva Štátnej pokladnice). Portál nemá zdokumentované otvorené API; údaje preberáme z rovnakých adries, z ktorých ich načítava jeho stránka. Všetky kapitoly
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
| 100 % |
| 172 tis. € |
Zverejnené súdne rozhodnutia, v ktorých texte je IČO subjektu, a rola, v akej je v rozhodnutí uvedený (určená z textu okolo IČO). Byť stranou sporu neznamená porušenie zákona: v rozhodnutí môže ísť o vymáhanie pohľadávky, spor, ktorý subjekt vyhral, alebo konanie, ktoré ešte nie je právoplatne skončené. Údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Vyhľadávanie MS SR nájde 0 rozhodnutí s IČO zapísaným bez medzier; pri každom zápise (bez medzier aj „00 826 847“) preberáme najviac 50 najnovších, overených máme 3. Stranou je v 2 z nich (žalovaný 2). V 1 je IČO len uvedené v texte bez určenej roly (napr. dodávateľ, poškodený v trestnej veci). Úplný zoznam ponúka vyhľadávanie rozhodnutí na justice.gov.sk (zadajte IČO).
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti SR, súdne rozhodnutia (justice.gov.sk), licencia CC BY-SA 4.0, vyhľadané 21. 10. 2026, index rozhodnutí k 1. 11. 2026; Generálna prokuratúra SR, zoznam odsúdených právnických osôb, CC0, stiahnuté 30. 10. 2026. Fyzické osoby sú v rozhodnutiach anonymizované; mená ani texty rozhodnutí neukladáme. Rola je určená strojovo z textu a môže byť nepresná, rozhoduje znenie rozhodnutia.
Zmluvy tohto úradu za rok 2022 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.