Rozpočtová organizáciaIČO 34041915Rezort Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republikyVznik 1. 1. 1997Hradná 7, Komárno
V zmluvách vystupuje pod názvom „Spojená škola, Komárno“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 6. 11. 2026Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Rok 2026. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 15. 10. 2026 | Darovacia zmluva č. 16/2026 | TESCO STORES SR, a.s. | 800,00 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 7. 9. 2026 | Darovacia zmluva | Súkromná materská škola Veselá Sovička | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 31. 8. 2026 | Darovacia zmluva | Ivana Hamranová | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 27. 8. 2026 | DodatokDodatok č. 10 ku Kolektívnej zmluve na rok 2026 | Rada základnej organizácie Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy (a zmluvné strany) | 0 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
| 30. 4. 2026 | Zmluva o poskytovaní služieb | Benefit Systems Slovakia, s. r. o. | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 11. 3. 2026 | Darovacia zmluva | TESCO STORES SR, a.s. | 800,00 € | Bez IČO dodávateľa | Detail · Register |
Schválený a upravený rozpočet a skutočnosť podľa portálu rozpocet.sk (Ministerstvo financií SR). Upravený rozpočet zahŕňa rozpočtové opatrenia počas roka; čerpanie je skutočnosť voči upravenému rozpočtu.
| Rok | Výdavky schválené | upravené | skutočnosť | čerpanie | Príjmy skutočnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – |
| 2025 | 368 tis. € | 618 tis. € | 618 tis. € | 100 % | 429 € |
| 2024 | 346 tis. € | 542 tis. € | 542 tis. € | 100 % | 288 € |
| 2023 | 317 tis. € | 442 tis. € | 442 tis. € | 100 % | 261 € |
| 2022 | 338 tis. € | 442 tis. € | 442 tis. € | 100 % | 147 € |
Zdroj: rozpocet.sk, Ministerstvo financií SR (údaje z Rozpočtového informačného systému a výkazníctva Štátnej pokladnice). Portál nemá zdokumentované otvorené API; údaje preberáme z rovnakých adries, z ktorých ich načítava jeho stránka. Všetky kapitoly
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2025 mal náklady 641 tis. € (rok predtým 566 tis. €), z toho osobné náklady 566 tis. € a transfery iným subjektom 429 €. Majetok v účtovnej hodnote 154 tis. €, z toho pozemky 33 tis. € a stavby 49 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 641 tis. € | 639 tis. € | -1 935 € | 154 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € | 148 tis. € |
| 2024 | 566 tis. € | 564 tis. € | -2 602 € | 163 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € | 160 tis. € |
| 2023 | 458 tis. € | 456 tis. € | -2 606 € | 105 tis. € | 33 tis. € | 70 tis. € | 103 tis. € |
| 2022 | 455 tis. € | 455 tis. € | 503 € | 170 tis. € | 33 tis. € | 81 tis. € | 166 tis. € |
| 2021 | 427 tis. € | 426 tis. € | -1 756 € | 175 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € | 171 tis. € |
| 2020 | 420 tis. € | 422 tis. € | 1 910 € | 184 tis. € | 33 tis. € | 103 tis. € | 180 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 16. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 1. 11. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Projekty financované z Plánu obnovy a odolnosti SR (Mechanizmus EÚ na podporu obnovy a odolnosti) podľa zmlúv, ktoré eviduje informačný systém ISPO. Nejde o eurofondy cez ITMS ani o priame granty Európskej komisie – sumy sa s nimi nesčítavajú.
Subjekt je prijímateľom v 2 projektoch so zazmluvnenou sumou z Plánu obnovy spolu 5 669 €. Poskytnuté 0 €, zúčtované 0 € (údaje k 31. 8. 2026).
| Projekt | Zmluva | Zazmluvnené z POO | Poskytnuté |
|---|---|---|---|
| „Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole“ 06R02-20-V09-100017423 · K6 Dostupnosť, rozvoj a kvalita inkluzívneho vzdelávania · stav neuvedený · Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole | – | 5 262,46 € | – |
| bez výzvy - príspevok pre profesijný rozvoj 07R02-20-M01-100017423 · K7 Vzdelávanie pre 21. storočie · stav neuvedený · Metodické usmernenie č. 1 k čerpaniu prostriedkov mechanizmu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky, poskytnutých na aktualizačné vzdelávanie v školskom roku 2022/2023 | – | 407,00 € | – |
Zdroj: Plán obnovy a odolnosti – prijímatelia, Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku (ISPO), národný katalóg otvorených dát, licencia CC BY 4.0, aktualizované 1. 10. 2026, stiahnuté 16. 10. 2026. „Zazmluvnené“ je suma z Plánu obnovy podľa zmluvy, „poskytnuté“ a „zúčtované“ sú sumy, ktoré zdroj uvádza ako poskytnuté prijímateľovi a zúčtované. Pri spoločnom projekte viacerých prijímateľov zdroj uvádza jednu sumu za celý projekt.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Regionálny úrad školskej správy v Nitre IČO 54130590 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2025 (stav k 31. 12. 2025) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 89 tis. €, z toho pozemky 33 tis. €, stavby 49 tis. €. Záväzky spolu 148 tis. €. V roku 2019 bol dlhodobý hmotný majetok 146 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € | – | – | 89 tis. € | 148 tis. € | – | súvaha |
| 2024 | 92 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € | – | – | 92 tis. € | 160 tis. € | – | súvaha |
| 2023 | 103 tis. € | 33 tis. € | 70 tis. € | – | – | 103 tis. € | 103 tis. € | – | súvaha |
| 2022 | 114 tis. € | 33 tis. € | 81 tis. € | – | – | 114 tis. € | 166 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 125 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € | – | – | 125 tis. € | 171 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 135 tis. € | 33 tis. € | 103 tis. € | – | – | 135 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2025, stiahnuté 16. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
| 180 tis. € |
| – |
| súvaha |
| 2019 | 146 tis. € | 33 tis. € | 113 tis. € | – | – | 146 tis. € | 173 tis. € | – | súvaha 2020 (minulé obdobie) |
Zmluvy tohto úradu za rok 2026 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.