Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 36226289Rezort Ministerstvo životného prostredia SRVznik 20. 1. 1998Hodská 1644/69, 92401 Galanta
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2017. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 35,10 € |
| Suma uvedená |
| Detail · Register |
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 224 tis. € (o 1 % viac ako v roku 2024) a stratu 13 tis. € (rok predtým zisk 2 951 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 224 tis. € | -13 tis. € | 349 tis. € | 317 tis. € | 32 tis. € | Úč MUJ |
| 2024 | 223 tis. € | 2 951 € | 349 tis. € | 329 tis. € | 20 tis. € | Úč MUJ |
| 2023 | 213 tis. € | 9 335 € | 350 tis. € | 327 tis. € | 23 tis. € | Úč MUJ |
| 2022 | 202 tis. € | -2 954 € | 334 tis. € | 317 tis. € | 17 tis. € | Úč MUJ |
| 2021 | 139 tis. € | -26 tis. € | 337 tis. € | 320 tis. € | 17 tis. € | Úč MUJ |
| 2020 | 175 tis. € | -41 tis. € | 361 tis. € | 346 tis. € | 15 tis. € | Úč MUJ |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 5. 11. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Máme text 2 zmlúv tohto subjektu. Slovo zadané do filtra hľadáme aj v ich obsahu, alebo hľadajte len v textoch.
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania nad finančný limit EÚ, ktoré slovenskí obstarávatelia zverejnili v úradnom vestníku EÚ (Tenders Electronic Daily) pred obdobím, ktoré pokrýva náš prehľad z vestníka ÚVO (do 4. 6. 2014). Novšie zákazky sú v karte verejného obstarávania.
1 zadanie (časti zákaziek) v 1 oznámení z rokov 2011; 1 z nich sme k IČO priradili podľa zhody názvu.
| Zákazka | Obstarávateľ | Odoslané | Hodnota podľa TED |
|---|---|---|---|
| Oznámenie 223778-2011 TED 223778-2011 · časť ZML-2011-1/273-240:191006 · tovary · verejná súťaž · 8 ponúk | Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre | 13. 7. 2011 | 290 394,87 € |
Zdroj: TED – Tenders Electronic Daily, Úrad pre publikácie EÚ, ročné súbory „Contract award notices“ 2006–2014 na data.europa.eu, stiahnuté 16. 10. 2026, © Európska únia, opätovné použitie podľa rozhodnutia Komisie 2011/833/EÚ. Hodnota je v eurách tak, ako ju uvádza zdroj (pri starších oznámeniach prepočítaná zo slovenských korún); zdroj obsahuje aj chybne zadané hodnoty, preto ich nesčítavame – overte ich v oznámení. Zdroj neuvádza IČO víťaza a IČO obstarávateľa len od roku 2012: priraďujeme ho podľa jednoznačnej zhody názvu (aj predchádzajúceho) s Registrom právnických osôb. Víťazov – fyzické osoby neuvádzame.
Zmluvy tohto úradu za rok 2017 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 33 196 € (zapísané od 29. 12. 2016).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Erika Szőcsová | Spoločník | 33 196 € | 100 % | 18. 2. 2023 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Erika Szőcsová | Spoločník | 33 196 € | 23. 6. 2006 – 17. 2. 2023 |
| Marian Szőcs | Spoločník | 8 299 € | 23. 6. 2006 – 16. 8. 2011 |
| Erika Szöcsová | Spoločník | 100 000 SKK | 5. 5. 2004 – 22. 6. 2006 |
| Marian Szöcs | Spoločník | 100 000 SKK | 11. 2. 2000 – 22. 6. 2006 |
| Alexander Kubovics | Spoločník | 100 000 SKK | 11. 2. 2000 – 4. 5. 2004 |
| Alexander Kubovics | Spoločník | 50 000 SKK | 20. 1. 1998 – 10. 2. 2000 |
| Marian Szöcs | Spoločník | 50 000 SKK | 20. 1. 1998 – 10. 2. 2000 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
2 zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 20. 12. 2017 | Predaj alebo prevod | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Kúpna zmluva - k.ú. Galanta, predaj pozemku LV č. 921 | 1 143,00 € |
| 2. 6. 2017 | Nájom alebo výpožička | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Nájomná zmluva o nájme pozemku - k.ú. Galanta, prenájom časti pozemku C-KN č. 743/3 na LV č. 921 na ktorom je postavená časť stavby vo vlas… | 35,10 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 3. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 3. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame