Rozpočtová organizáciaIČO 42242282Rezort Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republikyVznik 1. 6. 2001Zánik 31. 12. 2022Bocatiova 1, Košice - mestská časť Staré Mesto
V zmluvách vystupuje pod názvom „Centrum špeciálno-pedagogického poradenstva, Košice“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 31. 10. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2022. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 4. 12. 2022 | DodatokDodatok č. 1 k Zmluve o dielo | Profirob, s.r.o. | 615,01 € | Suma uvedená | Detail · Register |
| 23. 11. 2022 | Zmuva o dielo | Profirob,, s.r.o. | 50 399,99 € | Suma uvedená | · |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 9. 2. 2022 | Servisná zmluva - tepelné čerpadlo GL | Viessmann s.r.o, | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 9. 2. 2022 | Servisná zmluva - plynový kotol GL | Viessmann s.r.o, | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
Schválený a upravený rozpočet a skutočnosť podľa portálu rozpocet.sk (Ministerstvo financií SR). Upravený rozpočet zahŕňa rozpočtové opatrenia počas roka; čerpanie je skutočnosť voči upravenému rozpočtu.
| Rok | Výdavky schválené | upravené | skutočnosť | čerpanie | Príjmy skutočnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 437 tis. € | 1 € | 0 € | 0 % | 0 € |
| 2022 | 433 tis. € | 632 tis. € | 632 tis. € | 100 % | 1 136 € |
Zdroj: rozpocet.sk, Ministerstvo financií SR (údaje z Rozpočtového informačného systému a výkazníctva Štátnej pokladnice). Portál nemá zdokumentované otvorené API; údaje preberáme z rovnakých adries, z ktorých ich načítava jeho stránka. Všetky kapitoly
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to účtovné náklady a výnosy (vrátane odpisov a transferov), nie rozpočet ani to, koľko úrad v danom roku zaplatil. Chýbajúci rok znamená, že závierku nemáme, nie nulu.
V roku 2022 mal náklady 640 tis. € (rok predtým 540 tis. €), z toho osobné náklady 510 tis. € a transfery iným subjektom 1 136 €. Majetok v účtovnej hodnote 616 tis. €, z toho pozemky 9 914 € a stavby 590 tis. €.
| Rok | Náklady | Výnosy | Výsledok | Majetok | Pozemky | Stavby | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 640 tis. € | 640 tis. € | -1 € | 616 tis. € | 9 914 € | 590 tis. € | 608 tis. € |
| 2021 | 540 tis. € | 540 tis. € | -585 € | 667 tis. € | 9 914 € | 614 tis. € | 659 tis. € |
| 2020 | 580 tis. € | 578 tis. € | -1 601 € | 671 tis. € | 9 914 € | 381 tis. € | 671 tis. € |
| 2019 | 415 tis. € | 416 tis. € | 788 € | 178 tis. € | 9 914 € | 27 tis. € | 177 tis. € |
| 2018 | 371 tis. € | 371 tis. € | -257 € | 194 tis. € | 9 914 € | 30 tis. € | 193 tis. € |
| 2017 | 360 tis. € | 360 tis. € | 239 € | 94 tis. € | 9 914 € | 32 tis. € | 93 tis. € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Výkaz ziskov a strát a súvaha Úč ROPO SFOV; majetok, pozemky a stavby sú netto (po odpisoch) v účtovnej hodnote, nie trhovej cene. Zoznam konkrétnych nehnuteľností register neobsahuje.
Projekty financované z fondov EÚ a štátneho rozpočtu podľa monitorovacích systémov ITMS2014+ (obdobie 2014–2020) a ITMS21+ (2021–2027). Zazmluvnená suma je celková suma projektu podľa zmluvy o príspevku, nie to, čo už bolo vyplatené.
Zdroj: ITMS2014+ Open Data (licencia CC0) a ITMS21+ OpenData (licencia CC BY), Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, posledná zmena v zdroji 30. 10. 2026. Suma dokladu je celková suma faktúry, nie len časť hradená z eurofondov. Podrobnosti na portáli Faktúra za eurofondy (Transparency International Slovensko): 2021–2027 prijímateľ · 2014–2020 prijímateľ · 2021–2027 dodávateľ · 2014–2020 dodávateľ
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je tento subjekt obstarávateľom, rok 2022. Merané podiely, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2022 vestník pri tomto obstarávateľovi neuvádza žiadne oznámenie o výsledku. Oznámenia máme za roky 2020, 2018.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
V registri teraz nie je platný žiadny zápis štatutárneho orgánu.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Zo súvahy v účtovnej závierke, ktorú úrad podal do Registra účtovných závierok. Sú to účtovné hodnoty (obstarávacia cena po odpisoch a opravných položkách), nie trhové ceny. Chýbajúci rok znamená, že súvahu nemáme, nie nulu.
Podľa súvahy za rok 2022 (stav k 31. 12. 2022) mal úrad dlhodobý hmotný majetok v hodnote 616 tis. €, z toho pozemky 9 914 €, stavby 590 tis. €. Záväzky spolu 608 tis. €. V roku 2016 bol dlhodobý hmotný majetok 44 tis. €.
| Rok | Dlhodobý hmotný majetok | Pozemky | Stavby | Nedokončené investície | Dlhodobý finančný majetok | Neobežný majetok spolu | Záväzky | z toho úvery a výpomoci | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 616 tis. € | 9 914 € | 590 tis. € | – | – | 616 tis. € | 608 tis. € | – | súvaha |
| 2021 | 624 tis. € | 9 914 € | 614 tis. € | – | – | 624 tis. € | 659 tis. € | – | súvaha |
| 2020 | 629 tis. € | 9 914 € | 381 tis. € | 238 tis. € | – | 629 tis. € | 671 tis. € | – | súvaha |
| 2019 | 133 tis. € | 9 914 € | 27 tis. € | 96 tis. € | – | 133 tis. € | 177 tis. € | – | súvaha |
| 2018 | 132 tis. € | 9 914 € | 30 tis. € | 92 tis. € | – | 132 tis. € | 193 tis. € | – | súvaha |
| 2017 | 65 tis. € | 9 914 € | 32 tis. € | 23 tis. € | – |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), výkaz Súvaha za rok 2022, stiahnuté 15. 10. 2026. Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01, hodnoty netto; „ostatný hmotný majetok“ v grafe je dopočet do súčtu (hnuteľné veci, dopravné prostriedky, umelecké diela, drobný majetok, preddavky). Rok označený „minulé obdobie“ je stĺpec predchádzajúceho roka v súvahe za nasledujúci rok. Ako počítame
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár.
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Regionálny úrad školskej správy v Košiciach IČO 54131430 | Zriaďovateľ | – | – | 1. 1. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
| 65 tis. € |
| 93 tis. € |
| – |
| súvaha |
| 2016 | 44 tis. € | 9 914 € | 35 tis. € | – | – | 44 tis. € | 73 tis. € | – | súvaha 2017 (minulé obdobie) |
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2022 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.