Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 31686681Vznik 15. 3. 1994Drevárska 764/2, 05201 Spišská Nová Ves
V zmluvách vystupuje pod názvom „CYB s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2015. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Súčet zmlúv s uvedenou sumou podľa objednávateľa. Len objednávatelia s IČO.
Za tento rok tu nie je žiadna protistrana s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Objednávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 28. 4. 2015 | DodatokDodatok č. 5 k Zmluve č. 20/KE/2009 o dielo zo dňa 10.02.2009 uzavretý podľa §536 a nasl. Obchodného zákonníka | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 0 € | Suma 0 € | Detail · Register |
| 28. 4. 2015 | DodatokDodatok č. 7 k Zmluve č. 1111/06 o dielo zo dňa 21.3.2006 uzavretý podľa §536 a nasl. Obchodného zákonníka |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
| 0 € |
| Suma 0 € |
| Detail · Register |
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 128 tis. € (o 56 % menej ako v roku 2024) a zisk 12 tis. € (rok predtým strata 1 724 €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 tis. € | 12 tis. € | 109 tis. € | 44 tis. € | 65 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 288 tis. € | -1 724 € | 232 tis. € | 6 408 € | 225 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 74 tis. € | -35 tis. € | 153 tis. € | 8 132 € | 145 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 124 tis. € | -12 tis. € | 148 tis. € | 8 008 € | 140 tis. € | Úč POD |
| 2021 | 91 tis. € | -22 tis. € | 166 tis. € | 10 tis. € | 156 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 465 € | 7 929 € | 94 tis. € | 12 tis. € | 82 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 14. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Oznámenia o výsledku vo Vestníku verejného obstarávania, kde je táto firma (IČO 31686681) uvedená ako víťaz, rok 2015. Merané údaje, nie hodnotenie. Ako sa počíta
V roku 2015 vestník túto firmu ako víťaza neuvádza. Zadania máme za roky 2023, 2020, 2019.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania, Úrad pre verejné obstarávanie (5. 6. 2014 až 28. 10. 2026). Nie sú tu zákazky, ktoré sa vo vestníku neuverejňujú (napr. s nízkou hodnotou), a jednotlivé čísla vestníka, ktoré katalóg otvorených dát nesprístupňuje.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Stav firmy v zoznamoch, ktoré zverejňujú štátne inštitúcie a súdy, prepojený len cez IČO. Zoznamy sa menia každý týždeň a zápis v nich môže mať rôzne príčiny; údaje preberáme tak, ako sú, a nehodnotíme ich.
Nie sú tu: dlžníci Sociálnej poisťovne a daňoví dlžníci (zoznamy neuvádzajú IČO), exekúcie, platobné rozkazy a súdne rozhodnutia (nie sú dostupné ako otvorené dáta) a index daňovej spoľahlivosti. Odkiaľ údaje sú
Zdroje: Register právnických osôb, Register účtovných závierok, Finančná správa SR (DPH), VšZP, Obchodný vestník, ITMS, IS SEMP. Bez hodnotenia a skóre; podrobnosti a dátumy sú v kartách nižšie.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 6 640 € (zapísané od 6. 10. 2010).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Ladislava Javorská | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 27. 8. 2022 |
| Mgr. Jaroslav Javorský | Spoločník | 3 320 € | 50 % | 27. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Koneční užívatelia výhod, ako ich firma zapísala v registri partnerov verejného sektora.
Toto IČO má v registri viac zápisov partnera (aj staršie, vymazané): vložka 3434.
Zdroj: Register partnerov verejného sektora (Ministerstvo spravodlivosti SR), stav k 30. 10. 2026. Zobrazujeme len to, čo je zapísané v registri. Ľudí nespájame podľa mena ani príbuzenstva a dátum narodenia nezobrazujeme.
Kto firmu vlastní, a kto vlastní jej vlastníkov, až po fyzické osoby, úrady alebo zahraničné firmy. Na konci reťazca: 2 fyzické osoby.
Porovnanie mien: 2 z 2 zapísaných konečných užívateľov výhod má rovnaké meno a priezvisko ako niektorá fyzická osoba v reťazci vlastníctva podľa RPO; v reťazci sú 2 fyzické osoby.
Strom vlastníctva na samostatnej stránke →
Zdroje: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0), stav k 25. 10. 2026; majetkové účasti štátu a dcérske spoločnosti štátnych firiem (Ministerstvo financií SR, CC BY 4.0) – použité len pri firmách, pri ktorých RPO nevedie žiadneho spoločníka; register partnerov verejného sektora, stav k 30. 10. 2026; zmluvy z Centrálneho registra zmlúv. Pri osobách len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
Zmluvy, v ktorých register uvádza ako dodávateľa združenie a firma je podľa výsledku verejného obstarávania alebo textu zmluvy jeho členom. V súčtoch zmlúv firmy vyššie nie sú. Suma je za celé združenie, podiel firmy nepoznáme.
Člen združenia v 119 zmluvách a dodatkoch, hodnota zmlúv (bez dodatkov) spolu 69,1 mil. €.
| Zmluva | Objednávateľ | Ďalší členovia | Suma (celé združenie) |
|---|---|---|---|
| Rámcová dohoda na vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne východného Slovenska Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpený obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 13. 5. 2019 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 18 676 200,00 € | |
| Dodatok č. 2 k Rámcovej dohode č. 108/2019/MPRVSR-430 na vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne východného Slovenska Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 23. 3. 2021 · dodatok | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 18 676 200,00 € | |
| Dodatok č. 3 k Rámcovej dohode č. 108/2019/MPRVSR-430 na vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne východného Slovenska Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 4. 4. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 18 676 200,00 € | |
| Dodatok č. 1 k Rámcovej dohode č. 108/2019/MPRVSR-430 na vypracovanie a vykonanie projektov pozemkových úprav v regióne východného Slovenska Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpený obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 21. 11. 2019 · dodatok | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 18 676 200,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 679 440,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 669 480,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 665 400,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 657 000,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 643 320,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 514 920,00 € | |
| Zmluva o dielo (PPÚ Nižný Žipov) Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpený obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 25. 11. 2019 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 482 040,00 € | |
| Zmluva o dielo (PPÚ Lipany) Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpený obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 27. 11. 2019 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 448 080,00 € | |
| Dodatok č.1 k Zmluve o dielo (PPÚ Lipany) Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 26. 3. 2024 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 448 080,00 € | |
| Zmluva o dielo Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“, zastúpené obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering,s.r.o., hlavný člen združenia · 6. 2. 2023 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 424 560,00 € | |
| Zmluva o dielo (PPÚ Slovenské Nové Mesto) Združenie „PPÚ VÝCHOD 2018“ zastúpený obchodnou spoločnosťou Progres CAD Engineering, s.r.o., hlavný člen združenia · 25. 11. 2019 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | 422 760,00 € |
Zobrazujeme 15 najväčších.