Spoločnosť s ručením obmedzenýmIČO 35887591Rezort Slovenský pozemkový fondVznik 24. 5. 2004Panholec 1, 90201 Pezinok
V zmluvách vystupuje pod názvom „M+M Martinec, s.r.o.“.
Zdroje:Centrálny register zmlúv exporty do 2. 11. 2026Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Rok 2015. Len zmluvy so sumou nad 0 €, podľa dátumu zverejnenia v registri. Kliknutím na mesiac sa zoznam zmlúv obmedzí na tento mesiac.
Podľa súčtu hodnoty zmlúv s uvedenou sumou. Len dodávatelia s IČO.
Nehodnotia. Merajú podľa zverejneného postupu.
| Zverejnené ↓ | Predmet | Dodávateľ | Suma ↕ | Stav údaja | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 17. 7. 2015 | Kúpna zmluva č. 02525/2015-PKZ-K40434/15.00 - M+M Martinec, s.r.o., k.ú. Pezinok | Slovenský pozemkový fond | 46 391,27 € | Suma uvedená | Detail · Register |
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Účtovné výkazy úradu z Registra účtovných závierok zatiaľ nemáme (postupne ich sťahujeme).
Zdroje: Register právnických osôb, finančné výkazy obcí (MF SR), Wikidata (ministri), výsledky volieb a počet obyvateľov (Štatistický úrad SR), Register účtovných závierok (účtovné náklady a výnosy, nie rozpočet), ITMS, NKÚ. Bez hodnotenia; podrobnosti v kartách nižšie.
Štatutárny orgán, ako je zapísaný v Registri právnických osôb.
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0, cez Slovensko.Digital), stav k 25. 10. 2026. Ukazujeme meno, funkciu a dobu zápisu; adresu osoby nezobrazujeme. Klik na meno ukáže ďalšie funkcie toho istého mena na tej istej adrese v registri (ako spájame).
Z účtovných závierok v Registri účtovných závierok. Sú to údaje, ktoré firma sama podala; neoverujeme ich a nehodnotíme. Chýbajúci rok znamená, že závierka v registri nie je alebo sme ju ešte nestiahli, nie nulu.
Podľa závierky za rok 2025 mala firma tržby 6,1 mil. € (o 5 % menej ako v roku 2024) a zisk 247 tis. € (rok predtým zisk 644 tis. €).
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Majetok | Vlastné imanie | Záväzky | Výkaz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,1 mil. € | 247 tis. € | 4,5 mil. € | 4,0 mil. € | 552 tis. € | Úč POD |
| 2024 | 6,4 mil. € | 644 tis. € | 4,7 mil. € | 4,0 mil. € | 653 tis. € | Úč POD |
| 2023 | 6,4 mil. € | 566 tis. € | 4,4 mil. € | 3,6 mil. € | 789 tis. € | Úč POD |
| 2022 | 7,1 mil. € | 971 tis. € | 4,8 mil. € | 3,7 mil. € | 1,1 mil. € | Úč POD |
| 2021 | 6,6 mil. € | 978 tis. € | 3,6 mil. € | 2,7 mil. € | 890 tis. € | Úč POD |
| 2020 | 5,5 mil. € | 260 tis. € | 2,7 mil. € | 1,7 mil. € | 903 tis. € | Úč POD |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR, licencia CC0), stiahnuté 15. 10. 2026. Tržby sú súčet tržieb za tovar, vlastné výrobky a služby; majetok je netto hodnota „spolu majetok“ zo súvahy. Ako počítame
Firmy, v ktorých je tento subjekt v Registri právnických osôb zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Martinec Assets, s. r. o. IČO 57955000 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 17. 10. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Spájame podľa IČO spoločníka, ako ho uvádza register; zápisy, pri ktorých register IČO neuvádza (napríklad pri zahraničných spoločníkoch), tu chýbajú.
Máme text 2 zmlúv tohto subjektu. Slovo zadané do filtra hľadáme aj v ich obsahu, alebo hľadajte len v textoch.
Subjekty, v ktorých štatutárnom orgáne sedí alebo sedel niekto z tohto subjektu, podľa Registra právnických osôb. Ľudí spájame podľa mena a adresy, adresu nezobrazujeme; dvaja ľudia s rovnakým menom na jednej adrese môžu splynúť.
V Registri právnických osôb sme nenašli nikoho, kto by bol v štatutárnom orgáne tohto aj iného subjektu (alebo ide o osoby vo viac ako 30 subjektoch, tie do prepojení nezapočítavame).
Zmluvy tohto úradu za rok 2015 spojené cez IČO dodávateľa s Registrom partnerov verejného sektora. Nehodnotí, len meria.
Kto je v registri zapísaný ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár. Základné imanie 139 416 € (zapísané od 4. 11. 2009).
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|---|
| Vladimír Martinec | Spoločník | 69 708 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| Peter Martinec | Spoločník | 69 708 € | 50 % | 15. 7. 2021 |
| Spoločník alebo zakladateľ | Zápis | Vklad | Zapísané |
|---|---|---|---|
| Vladimír Martinec | Spoločník | – | 15. 7. 2021 – 23. 5. 2022 |
| Vladimír Martinec | Spoločník | 139 416 € | 25. 4. 2007 – 14. 7. 2021 |
| Peter Martinec | Spoločník | 69 708 € | 25. 4. 2007 – 18. 5. 2020 |
| Peter Martinec | Spoločník | 100 000 SKK | 24. 5. 2004 – 24. 4. 2007 |
| Vladimír Martinec | Spoločník | 100 000 SKK | 24. 5. 2004 – 24. 4. 2007 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Vklad register uvádza osobitne od spoločníka, priraďujeme ho podľa mena. Podiel na základnom imaní je vklad delený základným imaním; spoločenská zmluva môže hlasovacie práva či podiel na zisku určiť inak. Pri osobách ukazujeme len meno, adresu ani dátum narodenia nie.
2 zmluvy v Centrálnom registri zmlúv, ktoré podľa predmetu alebo textu zmluvy predávajú, prenajímajú alebo zaťažujú pozemok či stavbu. Typ, katastrálne územie a čísla parciel sme vyčítali z textu zmluvy, preto nemusia byť úplné. Parcely sú nakreslené podľa dnešnej katastrálnej mapy: odvtedy mohli byť rozdelené alebo zlúčené.
| Podpísaná | Typ | Druhá strana | Pozemky podľa zmluvy | Suma zmluvy |
|---|---|---|---|---|
| 14. 4. 2025 | Predaj alebo prevod | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 00998/2025-PKZ -K40130/25.00 - M + M Martinec, s.r.o., Cargo Centrum, s.r.o., k.ú. Pezinok, okres Pezinok | 221 879,56 € |
| 17. 7. 2015 | Predaj alebo prevod | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 02525/2015-PKZ-K40434/15.00 - M+M Martinec, s.r.o., k.ú. Pezinok | 46 391,27 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (Úrad vlády SR), spracované 1. 11. 2026; katastrálna mapa a hranice katastrálnych území: ÚGKK SR, služba INSPIRE Katastrálne parcely, licencia CC BY 4.0, stav k 1. 11. 2026. Vlastníka parcely kataster v otvorených dátach neuvádza; overíte ho na katastrálnom portáli podľa územia a čísla parcely. Ako to spracúvame